شرکت PowerColor از کارت‌های گرافیک سری RX Vega Red Dragon رونمایی کرد

شرکت PowerColor از کارت‌های گرافیک سری RX Vega Red Dragon رونمایی کرد


پس از محصولات RX Vega Red Devil هم اکنون نوبت به سری جدیدی از کارت‌های گرافیک شرکت PowerColor تحت عنوان RX Vega Red Dragon رسیده است تا با طراحی زیبای اژدهای سرخ خودنمایی کنند. محصولات تازه وارد در واقع کارت‌های گرافیکی دو اسلاته با سیستم خنک کننده متشکل از سه عدد فن می‌باشند.

RX Vega Red Dragon

همانطور که اشاره شد سری جدید Red Dragon میزبان کارت‌های گرافیک RX Vega 56 و RX Vega 64 خواهند بود و در تاریخ 28 مارس سال جاری میلادی وارد بازار می‌شوند. (البته اگر با این شرایط عجیب و غریب بازار کارت گرافیک در دسترس باشند!) در حال حاضر Red Dragon RX Vega 56 تنها کارت گرافیکی است که مشخصات دقیق آن توسط PowerColor به طور رسمی اعلام شده است و هنوز خبری از مدل پرچمدار RX Vega 64 نیست.

کارت گرافیک PowerColor Red Dragon RX Vega 56 دارای فرکانس بوست هسته 1478MHz است که در کنار 8 گیگابایت حافظه پیشرفته HBM2 با فرکانس 800MHz، عملکردی مناسبی را برای این محصول فراهم خواهند کرد. علاوه بر این کارت گرافیک مورد نظر همراه با کلیدی جهت تغییر سیستم بایوس از حالت Overclocking به Silent عرضه خواهد شد تا کاربران تجربه‌ای بهتر هنگام انجام بازی‌های کامپیوتری داشته باشند.

  منبع: VideoCardz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *