شهرداری تهران؛ اختصاص ۲۳۶ میلیون تومان دارو و بسته‌های بهداشتی به خوزستان

شهرداری تهران؛ اختصاص ۲۳۶ میلیون تومان دارو و بسته‌های بهداشتی به خوزستانحمید چوبینه در گفت‌وگو با شهرنوشت، با بیان این مطلب گفت: در خصوص امدادرسانی به مناطق سیل‌زده کشور در دو بخش پزشکی و تهیه اقلام دارویی و بهداشتی ورود کرده‌ایم.

او افزود: با تصویب هیئت مدیره شرکت شهر سالم ۲ میلیارد ریال از محل درآمدهای شرکت برای کمک به سیل‌زدگان اختصاص داده شد که با بخشی از این مبلغ دارو و لوازم بهداشتی تهیه شده است. در حال حاضر هم به دنبال نیازسنجی برای تهیه اقلام مورد نیاز هستیم که به زودی به استان خوزستان ارسال می‌شود.

مدیر عامل شرکت شهر سالم عنوان کرد: کارمندان این شرکت نیز تاکنون مبلغ ۳۶۰ میلیون ریال به مناطق سیل‌زده کمک کرده‌اند که با این مبلغ هم اقلام بهداشتی و دارویی تهیه شده است.

چوبینه با اشاره به این‌که سه تیم پزشکی به مناطق سیل‌زده استان خوزستان اعزام شده است، تصریح کرد: هر تیم متشکل از یک پزشک، یک ماما و یک پرستار است که از یک هفته پیش اعزام شده‌اند و تاکنون از حضور آن‌ها استقبال خوبی شده است.

او ادامه داد: این تیم‌ها تا زمانی که به حضور آن‌ها نیاز باشد، در استان خوزستان مستقر هستند و اگر نیاز باشد حضور آن‌ها تمدید یا تیم‌های دیگری جایگزین آن‌ها می‌شوند.

مدیر عامل شرکت شهر سالم تاکید کرد: همچنین، با همکاری دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان یک کامیون دارو و لوازم بهداشتی شامل پوشک بچه، بسته‌های بهداشتی مخصوص خانم‌ها، دستمال و … به استان لرستان ارسال شده است.

منبع: همشهری آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *