شهرک سینمایی انتظار می‌کشد – همشهری آنلاین

شهرک سینمایی انتظار می‌کشد – همشهری آنلاینبه گزارش ایسنا؛ ‌ کمال فیض‌آبادی – مدیر مجموعه شهرک‌ سینمایی غزالی –  درباره پروژه‌هایی که این روزها در شهرک سینمایی  مشغول به کار هستند، اظهار کرد: در حال حاضر دو سریال تلویزیونی «حکایت‌های کمال» به کارگردانی قدرت الله صلح‌میرزایی و «نفوذ»  به کارگردانی جواد شمقدری در حال تصویربرداری هستند و همچنین مسابقه «پنج ستاره» و چند برنامه کودک نیز در شهرک حضور دارند. عوامل فیلم سینمایی «تختی» نیز برای تصویربرداری در شهرک در رفت‌ و آمد هستند.

او همچنین خاطرنشان کرد: به‌زودی پروژه‌های تلویزیونی جدید قرار است به شهرک بیایند، ولی چون هنوز در شهرک حاضر نشده‌اند، نمی‌توانم اسامی آنها را بیان کنم.

به گزارش ایسنا،  سریال «حکایت‌های کمال»  که در شهرک سینمایی که لوکیشنی جدید ساخته و به گفته مدیر شهرک‌های تلویزیونی از جمله لوکیشن‌های ماندگار این مجموعه نیز محسوب می‌شود، در ۱۵۰ قسمت در حال تولید است.

مریم سعادت، نگار عابدی، حمید لولایی، یوسف صیادی و سولماز غنی از جمله بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند که تلاش می‌کند از نگاه نوجوانی به نام کمال که قهرمان داستان است، حال و هوای  دهه چهل را روایت کند.

سریال «نفوذ»  نیز به کارگردانی جواد شمقدری و با بازی صالح میرزا آقایی، حمید گودرزی، رحیم نوروزی، جلیل فرجاد، علیرام نورایی و احمد نجفی برای پخش در دهه فجر این روزها در شهرک سینمایی در حال تولید است.

این مجموعه تلویزیونی دیوار سفارت آمریکا را در مقیاس ۱۰۰ در ۸۰ متر در شهرک سینمایی ساخته است.

منبع: همشهری آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *