صنعت نفت آبادان در خانه مغلوب ذوب آهن شد

صنعت نفت آبادان در خانه مغلوب ذوب آهن شدبه گزارش ایرنا این دیدار روز یکشنبه در ورزشگاه تختی آبادان برگزار شد که در پایان ذوب آهن با نتیجه ۲ بر یک پیروز شد.

تیم صنعت نفت آبادان در این دیدار با ترکیب شهاب گردان، سیروان قربانی، عقیل شویعی کعبی، ماکومبا کانجی، طالب ریکانی (۸۳ – طالب ریکانی)، میلاد جهانی، دی الیویرا فرانکو ( ۸۳ – فاخر تهامی) مصطفی احمدی، سید محمد قریشی، جعفر سلمانی (۸۳ – محمدرضا غبیشاوی) و وفا هخامنش به میدان رفت.

در مقابل نیز، ذوب آهن با ترکیب محمد رشید مظاهری، محمد نژاد مهدی (۶۵ – علیرضا چراغعلی)، هادی محمدی، حمید بوحمدان، محمدرضا حسینی، قاسم حدادی فر، کریستین ایکودارو (۹۰ – نیما طاهری)، محمدزبیر نیک نفس، مجتبی مقتدایی، حمید ملکی و امیرارسلان مطهری به میدان رفت.

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان که برای فرار از منطقه خطر جدول لیگ برتر نیاز به سه امتیاز این دیدار داشت با ترکیب ۲-۴-۴ به میدان رفت تا با ۲ مهاجم فشار را بر روی دروازه ذوب آهن وارد کند.

نفتی‌ها که از ابتدای بازی برای رسیدن به دروازه حریف اصفهانی خود روی به بازی هجومی آورده بود در دقیقه ۶ غافلگیر شدند و محمد زبیر نیک نفس برای ذوب آهن گلزنی کرد.
زردپوشان آبادان برای جبران گل خوردی روی به هجوم از کناره های زمین آوردند ولی مدافعین ذوب آهن تمامی راه های نفوذ را بر آنها بسته بود تا این حربه سرجیو نتیجه بخش نباشد.

ماکومبا کانجی مهاجم نفتی ها در دقیقه ۲۰ از اشتباه خط دفاعی ذوب آهن استفاده کرد و با چرخشی تماشایی موفق شد گل تساوی بخش تیمش را وارد دروزاه حریف کند.
بازی پس از این گل متعادل پیش رفت و ۲ تیم در خلق موقعیت ناتوان نشان دادند تا بازی در نیمه اول با نتیجه مساوی یک بر یک به پایان برسد.

با شروع نیمه دوم این تیم صنعت نفت آبادان بود که توپ و میدان را در اختیار خود قرار گرفت و لحظه به لحظه فشار را بر دروازه ذوب آهن بیشتر می کرد.
نفتی ها که از موقعیت های بدست آمده استفاده نکردند در دقیقه ۷۵ دروازه خود را باز شده دیدند، محمدرضا حسینی مهاجم ذوب آهن روی اشتباه خط دفاعی تیم صنعت نفت صاحب موقعیت صد درصد شد که موفق شد با ضربه سر دیدنی دومین گل ذوب آهن را به ثمر برساند.
تیم صنعت نفت آبادان برای جبران گل خورده باز هم روی به بازی تهاجمی آورد ولی توان باز کردن دروازه حریف خود را نداشت.
علی صفایی به کمک های محمدرضا مدیر روستا و محسن سلطانی قضاوت این دیدار را بر عهده داشتند.
ماکومبا کانجی و رضا جبیره از تیم صنعت نفت آبادان و هادی محمدی از ذوب آهن اصفهان در این دیدار با کارت زرد داور جریمه شدند.
وفا هخامنش مدافع صنعت نفت آبادان در دقیقه ۲۶ با دریافت دومین کارت زرد از زمین بازی اخراج شد.
تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با این شکست ۲۱ امتیازی و در رده سیزدهم جدول رده بندی رقابت‌های لیگ برتر باقی ماند.

منبع: همشهری آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *