عرضه حافظه‌های اصلی جدید Predator RGB توسط کمپانی Kingston

عرضه حافظه‌های اصلی جدید Predator RGB توسط کمپانی Kingston


روز گذشته، کمپانی Kingston حافظه‌های اصلی جدیدی را تحت مدل Predator RGB و برند تجاری HyperX معرفی کرده است. این ماژول‌های DDR4 از تکنولوژی Infrared Sync برخوردار بوده و هم اکنون طبق اعلام کمپانی سازنده، آماده فروش هستند. همچنین این ماژول‌ها از پروفایل XMP نیز برخوردارند و با آخرین نسل از پلت‌فرم مبتنی بر پردازنده‌های کمپانی اینتل نیز بهینه شده هستند. هر ماژول حافظه Predator در ظرفیت 8 گیگابایت تولید شده و در کیت‌های دو کانال و چهار کانال عرضه می‌شوند. با این حال می‌توان شاهد عرضه کیت‌های 16 و 32 گیگابایتی حافظه‌های Predator بود. در ادامه با سخت افزار همراه باشید.

Kingston

حافظه‌های Predator دارای نوار LED برای نورپردازی RGB هستند. این نورپردازی به صورت ساده نبوده و با چندین جلوه همراه است. از سوی دیگر، نورپردازی RGB این حافظه‌ها قابل هماهنگ سازی با انواع مادربردها توسط سیستم نورپردازی انحصاری آنها مانند ASUS Aura Sync ،Gigabyte RGB Fusion و MSI Mystic Light Sync است. همچنین توان مورد نیاز نوارهای LED بر روی این حافظه‌ها به صورت مستقیم از سوی مادربرد تامین می‌شود.

ولتاژ کاری تعریف شده این حافظه‌ها 1.35 ولت ذکر شده است. از سوی دیگر، کمپانی Kingston اعلام کرده این حافظه به صورت صد در صد برای اطمینان از ارائه کارایی تمام در کارخانه تست شده‌اند، با گارانتی مادام العمر و پشتیبانی فنی آنلاین عرضه خواهند شد.

منبع: TechPowerUp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *