عرضه کیس جدید ARK90 از سوی کمپانی DEEPCOOL

عرضه کیس جدید ARK90 از سوی کمپانی DEEPCOOL


پیشتر نیز کیس ARK 90 از سوی کمپانی DEEPCOOL را مشاهده کردیم. حال طبق اعلام این کمپانی، کیس جدید ARK90 به تازگی عرضه شده است. در ادامه مطلب با سخت افزار همراه باشید.    

کیس E-ATX جدید ARK 90 مخصوص مصرف کنندگانی است که علاقه مند به نصب واتر کولینگ و علاو بر آن، نصب واتر کولینگ به صورت کاستوم هستند. البته این کیس همراه بایک واتر کولر با رادیاتور 280 میلی‌متری از سری CAPTAIN است. این واتر کولر از پیش نصب شده دارای دو عدد فن 140 میلی‌کتری است. درب شیشه‌ای، نورپردازی RGB و طرح مینیمالیستی از جمله قابلیت‌های قابل اشاره این کیس هستند. بنا بر گرفته کمپانی سازنده، میزان تولید این کیس محدود بوده و تنها صد عدد از این کیس تولید خواهد شد.

به صورت کلی چهار اسلات برای نصب واتر کولر درون این کیس بکار رفته است. در قسمت جلوی این کیس نیز یک لوله نصب شده است. جریان کولانت واتر کولر از این قسمت قابل جریان و مشاهده خواهد بود. در قسمت سقف کیس دو ورودی و خروجی صدا و دو پورت USB 3 نصب شده است. دیگر مشخصات مانند امکان نصب درایوهای 3.5 اینچی و 2.5 اینچی در این کیس همانند نسخه اول کیس ARK90 است که پیشتر توسط این کمپانی معرفی و عرضه شد.

نسخه جدید کیس ARK90 در حال حاضر آماده عرضه است و قیمت گذاری آن تا به حال مشخص نشده است.

منبع: TechPowerUp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *