فروش ۲ میلیارد دلاری برای انتقام جویان: پایان بازی

فروش ۲ میلیارد دلاری برای انتقام جویان: پایان بازیبه گزارش ایسنا، این فیلم علاوه بر فروش ۱.۹۱۵ میلیارد دلاری که به احتمال فروان با فروش امروز (شنبه) از مرز ۲ میلیارد دلار در گیشه جهانی عبور خواهد کرد، در گیشه سینماهای آمریکا نیز به فروش ۵۰۰ میلیون دلاری دست یافته است.

«انتقام‌جویان: پایان بازی» جدیدترین محصول استودیو مارول و کمپانی دیزنی در هفته نخست اکران نیز با فروش نجومی ۱.۲ میلیارد دلاری، رکورد بالاترین فروش آغازین تاریخ سینما را نیز به نام خود ثبت کرد و در سینمای آمریکا نیز با ثبت فروش ۳۵۰ میلیون دلار، رکورددار فروش آغازین تمام ادوار شد.

این فیلم دنباله «انتقام‌جویان: جنگ ابدیت» (۲۰۱۸) و همچنین «انتقام‌جویان» (۲۰۱۲) و «انتقام‌جویان: عصر اولتران» (۲۰۱۵) است و بیست و دومین فیلم در دنیای سینمایی مارول است که برادران «روسو» آن را با فیلمنامه‌ای مشترک از «کریستوفر مارکوس» و «استیون مک‌فیلی» کارگردانی کرده‌اند.

«انتقام‌جویان: پایان بازی» هم اکنون پس از فیلم‌های «آواتار» (۲.۷۸۷ میلیارد دلار)، «تایتانیک» (۲.۱۸۷ میلیارد دلار)، «جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد» (۲.۰۶۸ میلیارد دلار) و «انتقام جویان: جنگ ابدیت»، در رتبه پنجم پرفروش‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما در گیشه جهانی قرار دارد و به با ادامه روند فروش موفق خود می‌تواند به صدر جدول پرفروش‌ترین فیلم‌های تاریخ راه یابد.

منبع: همشهری آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *