قدرت نمایی پردازنده Core i9-9900K در تست Cinebench R15 را مشاهده کنید

قدرت نمایی پردازنده Core i9-9900K در تست Cinebench R15 را مشاهده کنید


به تازگی تصویری از سوی بنچمارک Cinebench R15 پردازنده Core i9-9900K کمپانی اینتل؛ پرچمدار سری نهم Core i منتشر شده است. در ادامه این مطلب با وب سایت سخت افزار همراه باشید.

پس از انبوهی از گمانه زنی‌ها پردازنده‌های هشت هسته‌ای کمپانی اینتل در رده معمولی دیده شدند و حال شاهد به بیرون درز پیدا کردن کارایی آنها هستیم. پیش از این در سخت افزار در یک مطلب خواندید بنچمارک پردازنده Core i9-9900K اینتل منتشر شد؛ Ryzen 2700X حرفی برای گفتن ندارد!. در این مطلب امتیاز تست پردازنده پرچمدار نسل نهمی اینتل را مشاهده کردید که رقیب سر سختی برای پردازنده‌ بالا رده RYZEN در نسل دوم، از سوی کمپانی AMD است. همانطور که می‌دانید پردازنده‌های جدید کمپانی اینتل با تمامی مادربردهای سری 300 سازگاری خواهند داشت. با این حال، برای کارایی هر چه بیشتر، استفاده از مادربردهای مبتنی بر چیپست Z390 پیشنهاد می‌شوند.

نمونه‌های مهندسی از پردازنده‌های نسل نهمی اینتل در حال حاضر در دسترس برخی افراد هستند و ما نیز، هر چند وقت یکبار شاهد به بیرون درز پیدا کردن یک تصویر از بنچمارک و کارایی این محصولات تازه نفس هستیم. به تازگی، امتیاز این پردازنده در تست Cinebench R15 منتشر شده است که در تصویر زیر می‌توانید مشاهده کنید. این پردازنده در فرکانس 5 گیگاهرتز امتیاز فوق را بدست آورده است.

Core i9-9900K

  منبع: VideoCardz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *