لحظه به لحظه نمایشگاه کامپیوتکس 2019 با رسانه سخت افزار ایران

لحظه به لحظه نمایشگاه کامپیوتکس 2019 با رسانه سخت افزار ایران


کامپیوتکس امسال همانند همیشه پر از اخبار و رویدادهای مهم و جذاب است. این نمایشگاه که مسبب رونمایی جدیدترین محصولات تولید کنندگان حوزه فناوری و تکنولوژی است، در بیست و هشتمین روز ماه میلادی می شروع شده و پایان آن یکم ماه ژوئن (هفتم خرداد الی یازدهم) خواهد بود. رسانه سخت افزار نیز به صورت کامل اخبار این نمایشگاه را پوشش خواهد داد و حتما مطالبی اختصاصی را نیز خواهید خواند.

کامپیوتکس 2019

هر ساله نمایشگاه کامپیوتکس در تایپه، پایتخت کشور تایوان برگزار می‌شود. این نمایشگاه بزرگ‌ترین رویدادی است که در آن تولید کنندگان نام آشنا حوزه سخت افزار کامپیوتر در آن حضور خواهند خواهند داشت. محبوبیت بالای این نمایشگاه و اهمیت بالای آن که باعث می‌شود علاقه مندان به این حوزه از سراسر در این رویداد مهم حاضر شوند، همیشه به عنوان یک فرصت مناسب برای رونمایی کمپانی‌های بزرگ از محصولاتی تازه است. خبرنگار  رسانه سخت افزار ایران، اولین مرجع تحلیلی سخت افزار در کشور، امسال در این نمایشگاه حضور خواهد داشت و در این رسانه مطالبی اختصاصی از این نمایشگاه خواهید خواند.

میعادگاه بزرگ‌ترین شرکت‌های حوزه سخت افزارهای دیجیتال همانند همیشه از کنفرانس‌های مهمی برخوردار خواهد بود؛ کنفرانس‌هایی که از شرکت‌هایی بسیار مهم مانند اینتل، ای‌ام‌دی و انویدیا خواهد بود. افزون بر این، تولید کنندگان مطرح بیشتری چون ایسوس، گیگابایت، MSI، کولرمستر و بسیاری شرکت‌های دیگر، اخبار و کنفرانس‌های خبری بسیار مهمی را برای تمامی علاقه مندان به این حوزه خواهند داشت. از زمان انتشار این مطلب تا شروع این نمایشگاه مهم زمان کمی باقی مانده است. سخت افزار به وظیفه خود عمل خواهد کرد و مانند هر سال مهم‌ترین اخبار Computex 2019 را پوشش خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *