معرفی کولر مستر از خنک کننده Wraith Ripper برای نسل دوم پردازنده‌های Threadripper

معرفی کولر مستر از خنک کننده Wraith Ripper برای نسل دوم پردازنده‌های Threadripper


به تازگی کمپانی کولر مستر خنک کننده بادی جدید را تحت نام Wraith Ripper برای نسل دوم پردازنده‌های Threadripper معرفی کرده است. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

Wraith Ripper

پس از آغاز عرضه پردازنده‌های نسل دومی Threadripper از سوی کمپانی AMD، حال شاهد اولین کولر خنک کننده مخصوص این دست از پردازنده‌های قدرتمند هستیم. طراحی Wraith Ripper از سوی کولر مستر تحت همکاری این کمپانی با AMD صورت گرفته تا این کولر خنک کننده بتواند آماده رفع دمای پردازنده‌های قدرتمند ذکر شده با توان گرمایی 250 وات باشند.

برای اطمینان تمامی مصرف کنندگان پردازنده‌های Threadrippe از دمای پردازنده خود توسط این کولر، کمپانی کولر مستر در طراحی این کولر از ساختار دو گانه برای هیت سینک و فین‌ها استفاده کرده است. با این ساختار دمای منتقل شده به بلاک، به سرعت توسط دو قسمت از فین‌ها رفع خواهد شد. در این سیستم رفع دما هفت لوله انتقال حرارتی مسی نیز بکار رفته است که بر خلاف بسیاری از کولرهای بادی دیگر، این لوله‌ها از با رنگ مشکی همراه هستند. از سوی دیگر، یک فن 120mm MasterAir Pro از سوی کمپانی کولر مستر ایجاد جریان هوا را در میان فین‌ها و تخلیه آن را انجام خواهد داد.

کولر Wraith Rippe افزون از امکانی دیگر مربوط به نصب راحت آن بر روی سوکت پردازنده TR4 برخوردار می‌باشد. طی اسمبل این کولر بر روی پردازنده، تنها کافی است تا چهار پیچ این کولر بسته شود. در قسمتی دیگر از مشخصات کلیدی این کولر می‌توان به نورپردازی RGB و نبود مشکل درگیر شدن فضای ماژول‌های حافظه اصلی توسط این کولر اشاره داشت. کولر خنک کننده Wraith Ripper در اواخر ماه میلادی سپتامبر با قیمت 119,00 یورو عرضه خواهد شد. نظر شما در مورد این مطلب چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: Guru3D

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *