نتایج بنچمارک GFXBench کارت گرافیک RX 5500 منتشر شد

نتایج بنچمارک GFXBench کارت گرافیک RX 5500 منتشر شد


کمپانی ای‌ام‌دی بر طبق جدیدترین اطلاعات منتشره در حال آماده‌سازی نسخ ارزان قیمت (RX 5500) از پردازشگرهای گرافیکی RDNA خود جهت عرضه به بازار در آینده‌ای نزدیک بوده و در تحقق تصمیم خود نیز کاملاً قاطع می‌باشد. کارت‌های گرافیک جدید و تازه‌نفس کمپانی ای‌ام‌دی در حالت کلی جایگزینی بر نمونه‌های مبتنی بر معماری GCN فعلی خود به شمار می‌روند که به دلیل قدمت بالای الگوی فوق، ارتقاء قابل ستایشی نیز محسوب می‌شوند.

کارت گرافیک ارزان قیمت RX 5500 کمپانی ای‌ام‌دی که در حال حاضر به این نام شناخته می‌شود امروز در تاریخ بیست و سوم سپتامبر سال 2019 میلادی در نرم‌افزار GFXBench مورد تست و ارزیابی قرار گرفته است. بنچمارک مربوطه در سیستم‌عامل ویندوز و توسط رابط برنامه‌نویسی OpenGL در تست Manhattan در تنظیمات گرافیکی بالا (High) اجرا شده است.

کارت گرافیک RX 5500 در بنچمارک به اجرا درآمده موفق به کسب تعداد 5430 فریم در طول تست یا تعداد 87.6 فریم بر هر ثانیه شده است. با توجه به اینکه کارت گرافیک RX 5700 XT در پیکربندی مشابه نتایج خروجی 8905 فریم (تعداد 143.6 فریم بر هر ثانیه) را از خود به نمایش گذاشته است، این مهم کاملاً آشکار می‌باشد که کارت گرافیک RX 5500 برای بازار سیستم‌های رده ورودی و ارزان قیمت در نظر گرفته شده است. اگرچه اطلاعات قابل استنادی در این مورد فعلاً در دست نیست، اما انتظار می‌رود تا کارت گرافیک RX 5500 برای رقابت با پردازشگرهای گرافیکی GTX 1660 و GTX 1660 Ti کمپانی انویدیا که در حال حاضر با هیچ رقیبی رو به رو نمی‌باشند روانه بازار شود.

نتایج بنچمارک GFXBench کارت گرافیک RX 5500 منتشر شد

منبع: TechPowerUP

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *