نرخ جدید کرایه تاکسی‌ در تهران از اردیبهشت اجرا می‌شود

نرخ جدید کرایه تاکسی‌ در تهران از اردیبهشت اجرا می‌شودبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری تهران،  علیرضا قنادان با بیان این مطلب عنوان کرد: هر سال اعمال نرخ جدید کرایه تاکسی‌ها با تأخیر صورت می‌گرفت، اما امسال با هماهنگی‌های صورت گرفته، نرخ‌های جدید به تصویب شورای اسلامی شهر تهران و تائید فرمانداری رسیده است. بنابراین امسال اجرای نرخ جدید با مشکلات سال‌های گذشته مواجه نخواهد شد.

وی افزود: مقدمات چاپ برچسب‌های کرایه تاکسی‌ها انجام شده است و به محض اعلام نرخ تورم از سوی مرکز آمار ایران، کرایه تاکسی‌ها تا آخر فروردین روی برچسب‌ها چاپ و نرخ‌های جدید عملیاتی خواهد شد.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی تهران با اشاره به افزایش میزان افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها در سال ۹۸ گفت: امسال برای اینکه افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها عادلانه باشد به طوری که نه فشاری بر مردم و نه اجحافی در حق تاکسیرانان صورت بگیرد، افزایش کرایه بر اساس نرخ تورم پایان سال ۹۷ خواهد بود.

وی در پایان از توسعه پرداخت الکترونیک در سال ۹۸ خبر داد و گفت: در حال حاضر بیش از ۶۰ درصد تاکسی‌های خطی به سیستم پرداخت الکترونیک متصل شده‌اند که امسال توسعه آن در دستور کار خواهد بود.

منبع: همشهری آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *