نگارش بتا 18.8.2 از درایور گرافیکی AMD Radeon Adrenalin Edition منتشر شد

نگارش بتا 18.8.2 از درایور گرافیکی AMD Radeon Adrenalin Edition منتشر شد


کمپانی AMD به تازگی یک نگارش جدید از درایور گرافیکی Radeon Adrenalin Edition را منتشر کرده است که آن را به نسخه بتا 18.8.2 بروزرسانی می‌کند. در ادامه این مطلب با وب سایت سخت افزار همراه باشید.

Adrenalin

درایور گرافیکی جدید AMD Radeon Adrenalin Edition 18.8.2 بتا را برای سیستم عامل‌های 64 بتی از طریق این لینک و برای سیستم عامل‌های 32 بیتی از طریق این لینک تحت ویندوز 10 دانلود کنید. این درایور گرافیکی جدید منتشر شده، پشتیبانی از دسترسی زود هنگام بازی Strange Brigade را به همراه خود دارد.

درایورهای گرافیکی Radeon Adrenalin Edition برای گیمرها کارایی بیشتری را طی بهینه سازی‌ها و آخرین پشتیبانی از عنواین جدید را برای کارت‌های گرافیک کمپانی AMD ارائه می‌دهند. در آخرین نگارش یاد شده این درایور گرافیکی شاهد پشتیبانی از عنوان Strange Brigade تحت دسترسی زود هنگام و رفع چند باگ و مشکلات ساده که اخیرا گزارش شده است خواهیم بود.

کمپانی AMD این درایور گرافیکی را برای کارت‌های گرافیک دسکتاپ از سری HD 7700 تا جدیدترین کارت‌های گرافیک RX Vega منتشر کرده است. در سری موبایل نیز پردازشگرهای گرافیکی چون HD 7700M و R9 M300 با آخرین نگارش این درایور گرافیکی سازگاری خواهند داشت.

دیگر لینک‌های دانلود این درایور گرافیکی برای سیستم عامل‌های 7 و 8 را می‌توانید از طریق لینک منبع این مطلب دانلود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *