نگارش جدید برنامه HWiNFO64 با پشتیبانی از Matisse و Turing منتشر شد

نگارش جدید برنامه HWiNFO64 با پشتیبانی از Matisse و Turing منتشر شد


اخیرا نگارش جدید برنامه HWiNFO64 منتشر شده که پشتیبانی از اسم رمز Matisse و معماری Turing را به همراه خود دارد. در ادامه این مطلب با وب سایت سخت افزار همراه باشید.

HWiNFO64-v5.24-

HWiNFO یکی از نرم افزار های کامل و مفید برای مانیتورینگ سخت افزار است. با HWiNFO قادر هستید اطلاعات دقیق تری از سخت افزار خود کسب کنید. این نرم افزار به وسیله ابزار های اطلاعاتی و تشخیص قسمت های مختلف سخت افزار، می تواند به افرادی که به دنبال درایور های سخت افزاری خود هستند کمک کند. خوشبختانه این نرم افزار با بهره گیری از رابط کاربری بسیار ساده، حتی افراد مبتدی نیز توانایی استفاده از آن را داشته و به خوبی می توانند با آن ارتباط برقرار کنند.

قابلیت های نرم افزار HWiNFO:

  • ارائه اطلاعات کامل از مشخصات سخت افزاری رایانه اعم از کارت گرافیک، پردازنده، ماژول های حافظه؛ هارد، شبکه، مادربرد، بایوس، کارت صوتی
  • مانیتورینگ کامل سخت افزار و نمایش دماها و ولتاژ های مربوط به هر قطعه
  • نمایش دما، فرکانس و ولتآژ هر قطعه در داخل بازی های رایانه ای
  • رابط کاربری ساده
  • پشتیبانی از نسخه های مختلف سیستم عامل ویندوز
  • رایگان بودن نرم افزار
  • حجم بسیار پایین نسبت به امکانات نرم افزار

در نگارش 5.88 این برنامه شاهد پشیبانی از کد رمز Matisse برای این برنامه هستیم. Matisse اسم رمز تمامی پردازنده‌های کمپانی AMD از سری معمولی (mainstream) تا سری بالا رده (High-End) مبتنی بر ریز معماری Zen2 است. این اسم رمز جایگزینی برای سری Pinnacle Ridge کنونی کمپانی AMD خواهد بود. از نمونه پردازنده‌های سری Pinnacle Ridge می‌توان به مدل RYZEN 7 2700 اشاره داشت. افزون بر این اطلاعات، محتمل است تا کمپانی AMD پردازنده‌های مبتنی بر فناوری ساخت 7 نانومتری ذکر شده خود را با همکاری کمپانی TSMC تولید کند. از سوی دیگر، در این نسخه پشتیبانی از کارت‌های گرافیک جدید کمپانی انویدیا تحت سری GeForce RTX 20 افزوده شده است.

لینک دانلود

منبع: Guru3D

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *