نگارش 1.86 نرم‌افزار CPU-Z منتشر شد

نگارش 1.86 نرم‌افزار CPU-Z منتشر شد


امروز نگارش جدیدی از نرم‌افزار محبوب CPU-Z منتشر شده است که این برنامه را به نسخه 1.86 بروزرسانی می‌کند. این نرم افزار رایگان، امکان دسترسی به اطلاعات بسیاری از هر سیستم را فراهم می‌سازد که هر بار با عرضه قطعات جدیدی همانند پردازنده‌ها، نسخه بروزتر از این برنامه منتشر می‌شود. در ادامه مطلب با سخت افزار همراه باشید.

این برنامه به صورت کلی به 8 سربرگ تقسیم می‌شود؛ در هر تب اطلاعاتی از هر بخش از سیستم مشخص می‌شود، در بخش اول مدل و فرکانس پردازشی پردازنده را در تب CPU، میزان و مشخصات حافظه کش در تب Cachesh، سازنده مادربرد، نوع چیپست اصلی و نسخه بایوس در تب Motherboard، اطلاعات کاملی درباره حافظه RAM ها مانند تایمینگ‌ها، نوع چینش، حجم هر ماژول حافظه و میزان فرکانس در تب SPD و Memory، اطلاعاتی تکمیلی از آداپتور خروجی دهنده تصویر در بخش Graphics، اعمال تست و استرس برای ارزش یابی و درک پایداری در تب Bench و در نهایت مشخصات کلی نرم افزار از جمله نسخه آن در تب About نوشته شده است.

CPU-Z

 

در نگارش 1.86 نرم‌افزار CPU-Z پشتیبانی و نشان دادن اطلاعات نسل نهم از پردازنده‌های کمپانی اینتل، از جمله مدل‌های 9900K، 9700K، 9600K ،9600، 9500 و 9400 و نمایش دادن حافظه ویدیویی برای کارت‌های گرافیک (تنها مختص کارت گرافیک‌های انودیا) افزوده شده است. جدیدترین نگارش مورد بحث این برنامه را می‌توانید از طریق این لینک دریافت کنید.

منبع: Guru3D

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *