نگارش 399.24 از درایور گرافیکی GeForce Game Ready منتشر شد

نگارش 399.24 از درایور گرافیکی GeForce Game Ready منتشر شد


کمپانی انویدیا به تازگی نگارش جدیدی را از درایور گرافیکی GeForce Game Ready منتشر کرده است که آن را به نسخه 399.24 بروزرسانی می‌کند. در ادامه این مطلب با وب سایت سخت افزار همراه باشید.

 

 

کمپانی انویدیا هر سری با عرضه محصولات جدید خود یا بازی‌های جدید، درایورهای گرافیکی جدیدی را منتشر می‌کند. این کمپانی به تازگی نگارش جدیدی را از درایور گرافیکی GeForce Game Ready منتشر کرده است که آن را به نسخه 399.24 بروزرسانی می‌کند. درایورهای گرافیکی سری Game Ready این کمپانی بیشترین کارایی و بهترین تجربه را در آخرین عنواین را ارائه می‌دهند که شامل عنواینی با پشتیبانی از واقعیت مجازی نیز می‌باشد. همراه با انتشار جدیدترین بازی‌ها، تیم کمپانی انویدیا طی یک درایور گرافیکی به بهینه سازی کارت‌های گرافیک این کمپانی می‌پردازند که نتیجه آن کارایی بیشتر است.

در اخرین نگارش از درایور کارت گرافیکی منتشر شده، پشتیبانی از عنوان Shadow of the Tomb Raider، نسخه بتای عمومی Call of Duty: Black Ops 4 Blackout و نسخه دسترسی زود هنگام Assetto Corsa Competizione در مشخصات دیده می‌شود. به تازگی برخی مشکلات نیز از سوی مصرف کنندگان کارت‌های گرافیکی کمپانی انویدیا گزارش شده است که طی این درایور گرافیکی به رفع آنها نیز پرداخته شده است. برای دانلود این درایور برای سیستم عامل ویندوز 10 نسخه 64 بیتی می‌‎توانید از این لینک و برای ویندوز 8 یا 7 در نسخه 64 بیتی می‌توانید از این لینک استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *