هارد HC530 توسط وسترن دیجیتال معرفی شد

هارد HC530 توسط وسترن دیجیتال معرفی شد


وسترن دیجیتال درایو ذخیر سازی جدیدی را معرفی کرد. این هارد که مختص مراکز دیتاسنتر های ابری است Ultrastar DC HC530 نام دارد و 14 ترابایت حجم دارد، با سخت افزار همراه باشید.

Western Digital اعلام کرده این هارد؛ بیشترین حجم ذخیره سازی اطلاعات را در بین هارد های مغناطیسی دارد.

HC530 از فن آوری نسل پنجم HelioSeal بهره میبرد و برای سازمان هایی مفید است که چگالی ذخیره سازی اطلاعات برای آنها از اهمیت بالای برخوردار باشد. این هارد حجیم میتواند برای طراحی و اجرای زیر ساخت فضاهای ذخیره سازی در ابعاد پتابایت به خوبی ایفای نقش کند. HC530 در واقع سری جدیدی از سری هاردهای Hs14 است.

برندان کالینز، معاون بازاریابی وسترن دیجیتال اذعان کرد: این محصول برای کاربردهای پیچیده و نرم افزار های حیاتی دیتاسنتر ها بسیار کارآمد خواهد. محصولاتی که توانسته در 5 سال با نوآوری های پی در پی و فروش تعداد بالغ بر 27 میلیون عدد، اعتماد شرکای ما و OEM ها را به خود جلب کند.

HC530 از هر دو رابط SAS و SATA پشتیبانی میکند. این هارد تمام عیار از قابلیت ضبط دو بعدی مغناطیسی و عملکرد دو مرحله ای پیشرانه بهبود یافته برای قرار  گرفتن  بهتر موقعیت بازو و بهبود لرزش هارد بهره مند است.

ناگقته نماند این هارد که قیمت آن هنوز مشخص نشده از موتور یک پارچه رمز نگاری مجتمع در درون خود استفاده میکند و زمان MTBF آن 2.5 میلیون ساعت خواهد بود. HC530 با 5 سال ضمانت به مشتریان تحویل میشود و در حال حاضر تنها تعداد محدودی از آن به مشتریان واجد شرایط فروخته میشود.

منبع hothardware

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *