هدست‌های گیمینگ سری Theta معرفی شدند

هدست‌های گیمینگ سری Theta معرفی شدند


در جمع تولید کنندگان مطرح حوزه سخت افزارهای دیجیتال، کمپانی ایسوس نیز همانند هر سال حضور دارد و شاهد جدیدترین محصولات شرکت تایوانی در این رویداد مهم هستیم. در جریان کامپیوتکس امسال این کمپانی دو هدست گیمینگ در سری Theta معرفی کرده است. در ادامه مطلب با سخت افزار همراه باشید.

در جریان نمایشگاه کامپیوتکس 2019 محصولات گیمینگ شرکت ایسوس نیز علاقه مندان به این حوزه را به سمت و سوی خود جذب می‌کنند. Theta و Theta Electret دو هدست گیمینگ جدید این کمپانی هستند. Theta از خانواده ROG ایسوس بوده که نشان دهنده یک محصول بالا رده با امکانات و کارایی بالا است. افزون بر این، هدست Theta کاملا بهینه سازی و ساخته شده برای مصرف گیمینگ است و Theta Electret برای هر دو مصرف گیمینگ و همچنین موسیقی گوش دادن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

هدست گیمینگ Theta از هشت درایور Essence و چهار بافر ESS9 601 برخوردار بوده که این رده قطعات در دستگاه‌های قدرتمندتری نیز استفاده می‌شوند. ایسوس برای این هدست از پنج مگنت استفاده نکرده اما در ازای آن اندازه مگنت‌ها 10 میلی متر بیشتر هستند که در مجموع این هدست صدای 7.1 کاناله واقعی را ارائه می‌دهد. سیستم حذف نویز نیز برای این هدست همانند مدل‌های معمولی نبوده و صوت اضافه به صورت هوشمند حذف می‌شود. دو نوع کاپ نیز همراه با این هدست هستند یک مدل به صورت پارچه‌ای و مدل دیگر چرمی است. افزون بر این، سیستم نورپردازی Aura Sync با جلوه‌های بصری مختلف با این محصول همراه هستند.

تفاوت‌های آشکاری میان هدست‌های گیمینگ و مخصوص موسیقی وجود دارد. حال ایسوس Theta Electret را برای علاقه مندان به حوزه موسیقی و همچنین گیمرها معرفی کرده است. این هدست به صورت کاملا آنالوگ بوده و با جک 3.5 میلی‌متری به دستگاه متصل می‌شود. به دلیل نبود پورت USB همانند مدل قبلی، این هدست از نورپردازی RGB برخوردار نمی‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *