هشدار انتخاباتی دری نجف‌آبادی | نمایندگانی که به خون شهدا خیانت می‌کنند

هشدار انتخاباتی دری نجف‌آبادی | نمایندگانی که به خون شهدا خیانت می‌کنندبه گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی در خطبه های نماز جمعه اراک گفت: روزهای بزرگی در پیش داریم که یکی از آنها روز شهادت حضرت زهرا سلام الله علیهاست. او چراغ راه و اسوه حسنه برای تمام آزادیخواهان عالم و مدافع حریم ولایت است.

وی با بیان اینکه وقتی امام زمان(عج) ایشان را اسوه خود می دانند پس جایگاه مقدس ایشان برای ما مشخص می شود، افزود: باید پیوندمان را با ایشان حفظ کنیم.

دری نجف آبادی گفت: آیات بسیاری در شان ایشان نازل شده است و همگی باید برای گرامیداشت مقام ایشان و برگزاری مجالس باشکوه سوگواری برای ایشان آماده باشیم. باید به اندازه ظرف وجودی مان از کوثر وجودی ایشان بهره ببریم.

وی حضرت زهرا سلام الله علیها را عالی ترین الگوی بشریت در همه ابعاد دانست و تاکید کرد: ایشان برای همه افراد الگو هستند و باید این الگو را قدر بدانیم.

دری نجف آبادی در ادامه با اشاره به فرا رسیدن ماه بهمن گفت: این‌ماه، ماه ایام الله دهه فجر است. روزهای ۱۲ و ۲۲ بهمن روزهای بسیار بزرگی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران هستند.

وی با تاکید بر اینکه نباید به دلیل وجود برخی مشکلات تنها نیمه خالی لیوان را ببینیم، افزود: از برکات انقلاب هر چه بگوئیم کم گفته ایم. این دستاوردهای عظیم به برکت امام و رهبری و مجاهدت ملت ایجاد شده است.

دری نجف آبادی با بیان اینکه البته در زمینه مسائل مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و … باید تلاش بیشتری صورت بگیرد و وابستگی اقتصاد کشور به نفت از بین برود، گفت: بانک ها، دستگاههای اجرایی و رسانه ها باید از تولید حمایت کنند، باید تولید کننده باشیم و دولت و مردم به توسعه اقتصادی کمک کنند.

وی در ادامه به انتخابات مجلس یازدهم اشاره کرد و افزود: نماینده ها هم باید با برنامه به مجلس بروند. نمایندگان مجلس نمایندگان ملت هستند نه نمایندگان اشخاص و باندهای سیاسی، پس باید در راستای منافع ملت گام بردارند.

دری نجف آبادی با تاکید بر اینکه نمایندگان مجلس در برابر همه مردم مسئول هستند، اظهار کرد: نمایندگانی که بدنبال بازی‌های سیاسی هستند به خون شهدا خیانت می‌کنند. باید نمایندگان شایسته، فعال، سخت کوش، کاردان و باصداقت به مجلس بروند نه کسانی که بدنبال باندبازی، رابطه بازی، سوءاستفاده سیاسی و اقتصادی هستند.

وی با بیان اینکه روابط سیاسی، اقتصادی و … ناسالم خیانت به امام، رهبری و ملت است، گفت: نظام اداری باید سالم باشد. مدیران دزد و خائن در ایران جایگاهی ندارند.

دری نجف آبادی با بیان اینکه کسانی که تلاش می کنند افراد فاسد را به ملت تحمیل کنند خیانت می کنند، افزود: امید است که انتخابات با عظمتی در کشور برگزار شود و بهترین ها انتخاب شوند چراکه انتخابات حق الناس است و باید از این حق محافظت شود.

منبع: همشهری آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *