واجدان شرایط شرکت در انتخابات نماینده مدیران مسئول مشخص شدند

واجدان شرایط شرکت در انتخابات نماینده مدیران مسئول مشخص شدند


واجدان شرایط شرکت در انتخابات نماینده مدیران مسئول مشخص شدند

ارتباطات > رسانه و روزنامه‌نگاری – همشهری آنلاین:
دبیر هیات نظارت بر مطبوعات با اشاره به برگزاری انتخابات نماینده مدیران مسئول در تاریخ یکشنبه ( ۲۷ آبان ماه) اظهار کرد: با عنایت به تبصره ۴ ماده ۳۳ آیین‌نامه اجرایی قانون مطبوعات، واجدان شرایط شرکت در انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات مشخص شدند.

سایت رسمی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی نوشت: سید علاءالدین ظهوریان خاطرنشان کرد: مدیران مسئول از امروز (۱۲ آبان ماه) می‌توانند با مراجعه به پنل کاربری خود در سامانه جامع رسانه‌های کشور به نشانی (e-rasaneh.ir) وضعیت خود را مشاهده کنند.

او اضافه کرد: مدیران مسئولی که واجد شرایط شرکت در انتخابات نیستند در صورت داشتن مستندات لازم (اعلام وصول برای نشریات مکتوب و فعالیت مستمر برای پایگاه‌های خبری) تا ۲۲ آبان فرصت دارند در تماس با شماره تلفن‌های ۸۴۰۹۵۱۸۶ برای نشریات مکتوب و ۸۴۰۹۵۲۴۸ برای پایگاه‌های خبری، نسبت به رفع نواقص اقدام کنند.

بر اساس این گزارش، مطابق تبصره ۴ ماده ۳۳ آیین‌نامه اجرایی قانون مطبوعات، نشریاتی که مجوز آنها توسط هیات نظارت بر مطبوعات لغو نشده باشد، و همچنین رسانه آنها مطابق ترتیب انتشار مندرج در پروانه صادره از سوی هیات نظارت بر مطبوعات به طور منظم منتشر شده باشد، می­‌توانند در انتخابات شرکت کنند.

منبع: همشهری آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *