والیبال | شکست در برابر استرالیا | ایران صدرنشینی را از دست داد

والیبال | شکست در برابر استرالیا | ایران صدرنشینی را از دست داد



تیم ملی والیبال ایران از ساعت ۱۸:۳۰ امروز (یکشنبه) در سومین و آخرین مسابقه خود در مرحله مقدماتی رقابت‌های قهرمانی آسیا به مصاف استرالیا رفت و با نتیجه سه بر یک مغلوب این تیم شد؛ ست اول این مسابقه با برتری ۲۵ بر ۲۲ ایران به پایان رسید ولی استرالیا در سه ست بعدی با امتیازات ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۲۱ پیروز شد.

بازیکنان ایران در این بازی آشفته و پراشتباه بودند و خیلی راحت نتیجه را به حریف خود واگذار کردند.

ایگور کولاکوویچ در این بازی تیم خود را با ترکیب سعید معروف، امیر غفور، میلاد عبادی پور، پوریا فیاضی، علی‌اصغر مجرد، مسعود غلامی و محمدرضا حضرت‌پور به میدان فرستاد.

نتیجه این بازی به این دلیل اهمیت داشت که هر ۲ تیم به مرحله بعدی مسابقات صعود کرده‌اند و در مرحله دوم مسابقات هم در یک گروه قرار دارند؛ در مرحله دوم، نتیجه همین بازی محاسبه می‌شود و ایران و استرالیا دوباره با یکدیگر روبرو “نخواهند” شد.

فردا مسابقات قهرمانی آسیا تعطیل است و مرحله دوم در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه برگزار می‌شود. تیم ملی ایران در مرحله دوم مسابقات با استرالیا، چین و هند همگروه است و به ترتیب در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه با چین و هند روبرو می‌شود.

بیستمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی آسیا از ۲۲ تا ۳۰ شهریور به میزبانی تهران برگزار می‌شود. هشت تیم برتر این مسابقات که ایران هم یکی از آنهاست، در رقابت‌های انتخابی المپیک به میدان می‌روند.

منبع: همشهری آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *