پاورهای سری جدید V Gold، قدرتمند و مطمئن از سوی کولر مستر

پاورهای سری جدید V Gold، قدرتمند و مطمئن از سوی کولر مستر


کمپانی کولرمستر به عنوان تولید کننده خنک کننده‌های با کیفیت، کیس و همچنین محصولات جانبی به خوبی در بازار سخت افزار شناخته می‌شود. این شرکت نیز در جمع تولید کنندگان بزرگ این حوزه در کامپیوتکس 2019 حضور داشت و از جدیدترین محصولات خود رونمایی کرده است. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

پاور کولر مستر

در جریان کامپیوتکس 2019، کمپانی کولر مستر سری جدید پاورهای V Gold خود را معرفی کرده است. این کمپانی تا به اینجا دو مدل منبع تغذیه جدید از این سری معرفی کرده که در توان 650 وات و 750 وات همراه با گواهینامه 80PLUS Gold هستند. هر دو مدل 650 و 750 وات به صورت کاملا ماژولار هستند و شرکت تولید کننده ده سال گارانتی تعویض محصول را می‌دهد. پاورهای سری جدید نمونه‌های بهتر از سری قبل خود بوده و حال پنج سال است که کولرمستر پاورهای سری V خود را عرضه می‌کند.

بزگ‌ترین بروزرسانی که پاورهای سری جدید دارند مربوط به سیستم خنک کننده جدیدی موسوم به هیبریدی است. در این حالت، فن پاور تنها در زمانی که لازم است فعال خواهد بود و در زمانی که سیستم مصرف کننده مصرف بالایی ندارد، نویز اضافی از سوی منبع تغذیه تولید نمی‌شود. پاورهای سری جدید V در حالتی که به صورت 40 درصد در حالت استفاده باشد فن 135 میلی‌متری شروع به چرخش خواهد کرد. مصرف کنندگان می‌توانند در صورت نیاز این حالت را تغییر داده تا فن پاور همیشه فعال باشد. افزون بر این، کاملا ماژولار بودن هم تغییری چشمگیری است که می‌توان مشاهده کرد.

پاورهای قدیمی‌تر از کولر مستر از همین سری نیز در مدل‌های کاملا ماژولار عرضه شدند. ظاهرا این کمپانی تصمیم گرفته تا از تولید مدل‌های نیمه ماژولار صرف نظر کند. مدل 650 وات این سری با قیمت 130 دلار و مدل 750 وات با قیمت 140 دلار در آینده نزدیک عرضه خواهد شد.

منبع: PcGamer

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *