پایان پشتیبانی AMD برای کاربران سیستم عامل 32 بیتی

پایان پشتیبانی AMD برای کاربران سیستم عامل 32 بیتی


بنا بر آخرین اخبار در حوزه سخت افزارهای دیجیتالی، محتمل است تا کمپانی AMD پشتیبانی درایورهای گرافیکی را برای کاربران سیستم عامل 32 بیتی متوقف کند. در ادامه این مطلب با وب سایت سخت افزار همراه باشید.

اغلب کاربران از سیستم عامل‎‌های 64 بیتی استفاده می‌کنند، اما با این حال باز هم آن دسته از کاربرانی که از سیستم عامل‌های 32 بیتی استفاده می‌کنند نیز دیده می‌شوند. کمپانی انویدیا پیشتر اعلام کرد که تصمیم دارد تا پشتیبانی برای سیستم عامل‌های 32 بیتی را متوقف کند و در حال حاضر این کمپانی، درایورهای گرافیکی را برای این نسخه از سیستم عامل‌های ویندوز منتشر نمی‌کند. البته این استثنا نیز وجود دارد که برای برخی بروزرسانی‌های اساسی و مهم، نگارش‌های جدید برای سیستم عامل‌های 32 بیتی نیز منتشر می‌شود.

به تازگی نیز، به نقل از یک منبع معتبر، گفته می‌شود کمپانی AMD نیز تصمیم دارد تا درایورهای گرافیکی خود را در روزهای آتی تنهای برای سیستم عامل‌های 64 بیتی منتشر کند. طبق این اطلاعات، می‌توان گفت اگر این خبر صحت داشته باشد، AMD نیز همانند کمپانی انویدیا، انتشار درایورهای گرافیکی مخصوص سیستم عامل‌های 32 بیتی را تنها به نگارش‌های حاوی بروزرسانی مهم و اساسی اختصاص خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *