پردازنده RYZEN 7 2700X برای اولین بار در زیر تیغ بررسی

پردازنده RYZEN 7 2700X برای اولین بار در زیر تیغ بررسی


وبسایت اسپانیایی elchapuzasinformatico، برای اولین بار بررسی پردازنده RYZEN 7 2700X را منتشر کرده است. طی این بررسی به مشخصات و سنجش این پردازنده پرداخته شده است. در ادامه مطلب با سخت افزار همراه باشید.

 

RYZEN 7 2700X

 

به نقل از Guru3D، اولین بررسی منتشر شده توسط این وبسایت، احتمالا بر روی یک نمونه سمپل نیست و آنها از طریق یک توضیع کننده پردازنده مورد بحث را تهیه کرده‌اند. از سوی دیگر نویسنده این بررسی ذکر کرده که موفق به اجرای بازی برای تکمیل بررسی نبوده است. چنین مشکلی را می‌توان به علت نبود نگارش صحیحی از بایوس و نبودن درایورهای بهینه شده است که مشکلاتی مانند کرش شدن را توانسته طی این بررسی به دنبال خود داشته باشد.

پردازنده RYZEN 7 2700X دارای 8 هسته پردازشی و در کنار آن دارای 16 رشته پردازشی نیز می‌باشد. طبق این بررسی، فرکانس پردازشی این پردازنده در حالت پایه برابر با 3.7 گیگاهرتز بوده و در حالت پایه این مقدار به 4.35 گیگاهرتز خواهد رسید. معیارهای سنجش این پردازنده نرم‌افزارهای wPrime ،Cinebench ،x264 encoding ،AIDA64 و 3DMark بودند. پیش از این، کمپانی AMD اعلام کرد که نسل دوم پردازنده‌های RYZEN دارای توان کارایی بیشتری خواهند بود. علاوه بر این، افزایش 10 درصدی کارایی این پردازنده‌ها به گوش می‌رسید. در این بررسی نیز شاهد افزایش کارایی پردازنده RYZEN 7 2700X به نسبت نسل قبل هستیم.

در ادامه می‌توانید بنچمارک‌های منتشر شده طی این بررسی را مشاهده کنید.

   

برای مشاهده تصاویر با کیفیت اصلی بر روی آنها کلیک کنید

 

طبق بیانیه‌ای که اخیرا از سوی کمپانی AMD منتشر شده، پردازنده RYZEN 2000 این کمپانی تا کمتر از دو هفته دیگر عرضه خواهند شد.

منبع: Guru3D

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *