پرسپولیس رکورد بیشترین تماشاگر را شکست | پرتماشاگرترین فینال آسیا رقم می‌خورد

پرسپولیس رکورد بیشترین تماشاگر را شکست | پرتماشاگرترین فینال آسیا رقم می‌خوردبه گزارش مهر، دیدار برگشت تیم فوتبال پرسپولیس و کاشیمای ژاپن، در فینال هفدهمین دوره رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه فردا شنبه 19 آبان در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

این دیدار در حالی برگزار خواهد شد که پیش بینی می شد ظرفیت ورزشگاه آزادی خیلی زود تکمیل شود. با این حال سختگیری‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا به خاطر مستقر نشدن تماشاگران بر روی پله های ورزشگاه کار را برای ورود بیشتر هواداران سخت کرد. با این حال این کنفدراسیون تاکید کرده است ایران رکورد بیشترین تماشاگر در فینال لیگ قهرمانان آسیا را شکسته است.

شیخ سلمان در مصاحبه با سایت AFC ضمن تایید این خبر گفت: در تمام مسابقات ما شاهد نشانه‌های خوبی از حضور بی‌شمار هواداران در قاره آسیا هستیم. برای دومین سال متوالی در فینال لیگ قهرمانان آسیا شاهد ثبت رکوردی جدید از هواداران در ورزشگاه خواهیم بود و این دلیلی بر پیشرفت ما در رسیدن به آرمان‌ها و اهداف AFC بوده است.

رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در ادامه صحبت‌هایش عنوان کرده است: AFC مصمم است تا بر این حرکت عظیم تکیه کند و این مسابقات قاره آسیا را برای شکوفایی بیشتر هواداران فوتبال با تمام قدرت پیگیری کند.

با اعلام سایت رسمی AFC تمام بلیت‌های بازی پرسپولیس ایران و کاشیما آنتلرز ژاپن به فروش رفت و این دیدار با حدود ۷۸ هزار نفر پرتماشاگرترین بازی تاریخ فینال لیگ قهرمانان آسیا خواهد شد.

پرتماشاگرترین فینال قبلی مربوط به بازی الهلال عربستان و وسترن سیدنی استرالیا بود که ۶۳ هزار و ۷۶۳ نفر در ورزشگاه ملک فهد این دیدار را تماشا کردند.

منبع: همشهری آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *