پیام تسلیت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی درگذشت هوشنگ عباس‌زاده

پیام تسلیت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی درگذشت هوشنگ عباس‌زادهبه گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در پیام سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خطاب به خانواده استاد هوشنگ عباس‌زاده و جامعه ارتباطاتی آمده است:

«خبر درگذشت مرحوم هوشنگ عباس‌زاده، استاد پیشکسوت حوزه ارتباطات اجتماعی که نقش موثری در ارتقای سطح دانش روابط عمومی و نیز تقویت جایگاه روابط عمومی‌ها در جامعه امروز داشت موجب تاثر شد. آن مرحوم با سال‌ها تدریس در رشته ارتباطات در دانشگاه، تعداد زیادی از متخصصان این حوزه را پرورش و مورد حمایت قرار داد.

اینجانب ضمن عرض تسلیت ضایعه فقدان استاد هوشنگ عباس‌زاده به خانواده محترم آن فقید و نیز فعالان حوزه ارتباطات اجتماعی به ویژه اساتید محترم ارتباطات و همکاران و دانشجویان ایشان در دانشگاه علامه طباطبائی(ره)، از درگاه پروردگار متعال برای آن مرحوم مغفرت و برای بازماندگان صبر مسئلت می‌کنم.»

به گزارش همشهری آنلاین، هوشنگ عباس‌زاده پیشکسوت عرصه روابط عمومی ایران و عضو هیات علمی بازنشسته دانشگاه علامه طباطبائی، عصر جمعه ۱۷ خرداد ماه بر اثر ایست قلبی در سن ۶۸ سالگی در بیمارستان امام حسین(ع) تهران درگذشت. پیکر این استاد فقید، امروز یکشنبه پس از تشییع بر روی دستان دوستداران، همکاران و شاگردانش، در قطعه نام‌آوران بهشت زهرا(س) آرام گرفت.

مراسم ترحیم استاد عباس‌زاده روز سه‌شنبه ۲۱ خرداد ماه از ساعت ۱۶:۰۰ تا ۱۷:۳۰ در مسجد جامع شهرک غرب برگزار خواهد شد. این مراسم ترحیم از سوی خانواده مرحوم، دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی، انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات، هیات موسس انجمن دانش‌آموختگان علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی، انجمن روابط عمومی ایران، انجمن متخصصان روابط عمومی ایران و دبیرخانه ستاد برگزاری هفته روابط عمومی برگزار می‌شود.

منبع: همشهری آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *