پیش فروش پردازنده Core i9 9900K اینتل با قیمت 649 یورو

پیش فروش پردازنده Core i9 9900K اینتل با قیمت 649 یورو


از مدتی پیش تا یک روز قبل از نگارش این مطلب، اخبار و شایعات زیادی در مورد پردازنده‌های نسل نهمی کمپانی اینتل به گوش رسیده و منتشر شدند. به تازگی نیز شاهد برای پیش فروش پردازنده پرچمدار اینتل از نسل نهم، در دو فروشگاه آنلاین صورت گرفته است. در ادامه این مطلب با وب سایت سخت افزار همراه باشید.

 

آخرین اخبار در حوزه سخت افزارهای دیجیتال حاکی از آن است که دو فروشگاه آنلاین پردازنده Core i9 9900K کمپانی اینتل را برای پیش فروش لیست کردند. این در حالی است که پیشتر کمپانی اینتل این پردازنده را به صورت رسمی معرفی کرد و تاریخ عرضه آن را 19 اکتبر سال میلادی جاری اعلام کرده است. در حال حاضر با تاریخ اشاره شده فاصله زمانی وجود دارد و پیش فروش این محصول قدرتمند و البته گران قیمت به عنوان یک پرچمدار، ممکن می‌باشد. افزون بر این، کمپانی اینتل دست کم برای این محصول خود شیوه بسته بندی جدیدی را به خدمت گرفته است.

در اولین گام پیش فروش این پردازنده، در هلند شاهد لیست شدن این محصول تازه نفس کمپانی اینتل هستیم. بنا بر گزارشات منتشر شده، Core i9 9900K در کشور ذکر شده با قیمت 649 یورو برای پیش فروش قرار گرفته است. بد نیست تا در این قسمت افزود، تقاضا بر سر این پردازنده و دیگر نمونه‌های نسل نهمی کمپانی اینتل زیاد است و این موضوع موجب افزایش قیمت، بیش از گمانه زنی‌ها شده است. البته در حالی که همچنان تقاضای زیاد در کنار موجودی اندک این محصول دیده می‌شود، امکان افزایش قیمت بیشتر نیز وجود دارد. پیشتر برخی منابع مطلع گمانی زنی‌هایی مبنی بر احتمال قیمت 549 یورو این محصول در اروپا را داشتند.

همانطور که اشاره شد، این پردازنده از تاریخ 19 اکتبر سال میلادی جاری، یا به عبارتی دیگر، کمتر از دو هفته دیگر عرضه شده و تهیه آن امکان پذیر خواهد بود. نظر شما در مورد این پردازنده گران قیمت کمپانی اینتل چیست؟ نظرات خود را با ما در وب سایت سخت افزار به اشتراک بگذارید.

منبع: Guru3D

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *