چالوس و هراز همچنان یکطرفه است

چالوس و هراز همچنان یکطرفه استسرهنگ نادر رحمانی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیت تردد در دو محور هراز و چالوس اظهار کرد: برابر هماهنگی انجام شده و اطلاع رسانی صورت گرفته محورهای چالوس و هراز از سمت شمال به سمت تهران یک طرفه هستند و مأموران پلیس راه با هرگونه تخلف در طول این مسیرها به طور جدی برخورد می‌کنند.

وی در مورد وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌ها نیز گفت: برابر گزارشات دریافتی هم اکنون بارش برف در ارتفاعات محور کرج – چالوس و بارش باران در اکثر محورهای استان‌های اصفهان و کرمان و محور تربت حیدریه – مشهد در استان خراسان رضوی و محور فردوس – بشرویه در استان خراسان جنوبی گزارش شده است.

رحمانی به ترافیک محورهای کشور اشاره کرد و گفت: برابر گزارشات دریافتی بار ترافیکی در شمال به جنوب محور هراز محدوده‌های تونل شماره یک، پنجاب و لاریجان نیمه سنگین و طول محور پرحجم و روان است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا به محور کرج – چالوس اشاره کرد و گفت: شمال به جنوب محور چالوس محدوده‌های مرزن آباد، پل زنگوله، تونل تکاور و آدران بار ترافیک نیمه سنگین و در طول محور پرحجم و روان گزارش شده است. همچنین شمال به جنوب محور فیروزکوه در تمام مسیر ترافیک پرحجم و روان گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در خصوص محور رشت – قزوین گفت: شمال به جنوب محور رشت به قزوین محدوده‌های امامزاده هاشم تا پل عوارضی ترافیک نیمه سنگین است و در سایر محورهای کشور ترافیکی روان را شاهدیم.

منبع: همشهری آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *