کارایی مطلوب کارت‌های گرافیک AMD در عنوان Forza Horizon 4

کارایی مطلوب کارت‌های گرافیک AMD در عنوان Forza Horizon 4


به تازگی مشخصاتی از کارایی مطلوب کارت‌های گرافیک AMD در عنوان Forza Horizon 4 طبق رابط برنامه نویسی DirectX 12 منتشر شده است. در ادامه این مطلب با وب سایت سخت افزار همراه باشید.

amd

از هفته گذشته دموی قابل بازی Forza Horizon 4 منتشر شد که حجم آن تقریبا برابر با 28 گیگابایت است. همزمان این محتوا برای هر دو دسته از کاربران سیستم عامل ویندوز 10 و اکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفت. حال کمپانی AMD طبق یک بیانیه رسمی به کارایی مطلوب کارت‌های گرافیک خود در نسخه دمو این بازی تحت رابط برنامه نویسی DirectX 12 اشاره داشته است.

طبق اطلاعات موجود، کارت‌های گرافیک فعلی کمپانی AMD مانند RX Vega 64 توانسته‌اند تا کارایی خوبی را در این عنوان داشته باشند. بر اساس ارقام بدست آمده، کارت گرافیک RX Vega 64 در این بازی در مقابل GTX 1080 تا 20 درصد سریعتر عمل کرده است. افزون بر این گفته می‌شود کارت گرافیک RX Vega 56 نیز تا 12 درصد از کارت گرافیک GTX 1070Ti سریعتر در این بازی عمل کرده است.

در مجموع کمپانی AMD به کارایی کارت‌های گرافیک خود در مقابل با کارت‌های گرافیک نسل پاسکال انویدیا در این بازی اشاره داشته است. اما در حقیقت این موضوعی جالب برای این کمپانی نیست، زیرا کمپانی انویدیا به تازگی از قدرتمندترین کارت‌های گرافیک جدید خود در سری RTX 20 رونمایی کرده است که بزودی شاهد عملکرد و پاسخ این محصولات در چنین عناوین تازه‌ای خواهیم بود.

منبع: Guru3D

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *