کارت‌های گرافیک نسل بعدی کمپانی انویدیا با معماری Amper همراه هستند

کارت‌های گرافیک نسل بعدی کمپانی انویدیا با معماری Amper همراه هستند


به تازگی یک منبع مورد تایید دیگر خبری را بر خلاف مطالب گذشته نوشته شده در مورد نسل بعدی کارت‌های گرافیک کمپانی انویدیا منتشر کرده است. Manli، یکی از شرکای کمپانی انویدیا در بخش تولید کارت گرافیک، از نام‌ سیلیکون‌های جدید پیش رو کمپانی پرده برداشت، آن هم در تاریخ 20 ماه میلادی ژوئیه برای دریافت یک تاییدیه. در ادامه مطلب با سخت افزار همراه باشید.

کارت‌های گرافیک

 

تا پیش از این خبر، تمام گمانه زنی‌ها بنا بر اطلاعاتی که بدست آمدند، حاکی از حضور معماری ولتا یا تورینگ در نسل بعدی کارت گرافیک‌های سری گیمینگ کمپانی انویدیا بود. با این حال، بکارگیری معماری آمپر (Amper) نیز محتمل بوده و هست. و اما حالا، یک متن مربوط به دریافت تاییدیه EEC برای کمپانی Manli تکنولوژی یافته شده است که از نام سیلیکون‌های جدید کمپانی انویدیا پرده برداشته است.

دو نام سیلیکون GA104 و GA 104-400 نام‌های مورد بحث هستند که از میان این دو GA104-400 به تازگی رویت شده است و منابع آگاه احتمال می‌دهند که مربوط به کارت گرافیک GTX 1180 (شاید هم با نام GTX 2080) باشد. از طرفی دیگر، پیشتر چند نام سیلیکون جدید منتشر شد و در وب‌سایت سخت افزار به آن پرداختیم که حرف V (مخفف Volta) در میان آنها دیده می‌شد و آنها نیز حاکی از حضور معماری Volta بودند. دست کم، با این متن جدید منتشر شده می‌دانیم که کارت‌های گرافیک جدید کمپانی انویدیا با معماری Amper خواهند آمد زیرا در نام گذاری دو سیلیکون یاد شده شاهد حرف A هستیم. پیشتر نام کد آمپر در ماه نوامبر سال میلادی گذشته نیز به چشم خورد.

منبع: VideoCardZ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *