کارت گرافیک‌های جدید RX 500X در وبسایت کمپانی AMD دیده شدند!

کارت گرافیک‌های جدید RX 500X در وبسایت کمپانی AMD دیده شدند!


اخیرا سری جدیدی از کارت گرافیک‌های کمپانی AMD، تحت سری RX 500X رویت شده است. در ادامه مطلب با سخت افزار همراه باشید.

RX 500X

تا به حال کمپانی AMD نسل بعدی کارت گرافیک‌های خود برای سری RX 500 را معرفی نکرده و به آن اشاره‌ای نکرده است. در این میان شایعاتی به گوش می‌رسند و آنچه بیش از هر چیزی قابل توجه است، دیده شدن کارت گرافیک‌های RX 500X این کمپانی در وبسایت کمپانی AMD است؛ به تازگی در وبسایت رسمی کمپانی AMD، صفحاتی تحت عنوان RX 500X، به عنوان پردازشگر گرافیکی دیده شده و در حال حاضر این صفحات در دسترس و قابل مشاهده هستند اما خبری از اطلاعاتی نیست.

شایعاتی که در این مورد به گوش می‌رسند، حاکی از بهبود و افزایش کارایی پردازشگرهای گرافیکی جدید تا 5 درصد بیشتر به نسبت نسل RX 500 است. در حالی که خبری از زمان معرفی کارت گرافیک‌های کمپانی AMD تحت این پردازشگرهای گرافیکی جدید نیست، طبق شایعات، در ماه ژوئن سال میلادی جاری این نسل جدید از GPUهای کمپانی AMD معرفی می‌شوند. همچنین اشاره شده، احتمال معرفی این پردازشگر گرافیکی در جریان نمایشگاه Computex وجود دارد.

با این حال، پس از معرفی این GPUهای جدید می‌توان شاهد کارت گرافیک‌هایی تحت مدل RX 500X بود. همچنین می‌توانید پیش از معرفی رسمی، در صفحات ذکر شده، نام کارت گرافیک‌ RX 570X ،RX 580X و RX 560 را در وبسایت کمپانی AMD مشاهده کنید.

منبع: Guru3D

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *