کدام مدارس و دانشگاه‌های کشور فردا تعطیل شدند؟

کدام مدارس و دانشگاه‌های کشور فردا تعطیل شدند؟به گزارش همشهری آنلاین به نقل از خبرگزاری‌ها، برخی مدارس کشور فردا ۲۶ آبان ماه به دلایل مختلف تعطیل اعلام شدند.

مدارس شهر اصفهان فردا تعطیل است

همه مقاطع تحصیلی اعم از پیش دبستانی، دبستان و متوسطه در نواحی ششگانه شهر اصفهان روز یکشنبه تعطیل است. اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با صدور اطلاعیه ای دلیل این تصمیم را مشکلات عبور و مرور دانش آموزان اعلام کرد. امروز در پی برخی اعتراض های مدنی مسالمت آمیز نسبت به سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین؛ افرادی تعدادی از خیابان های اصلی و معابر شهر اصفهان را بستند که برای تردد خودروها و شهروندان مشکلاتی بوجود آمده که با کمک نیروی انتظامی مشکل برطرف شده است. به همین دلیل سرویس مدارس امروز کلانشهر اصفهان برای جابه جایی دانش آموزان دچار مشکل شدند و بسیاری از آنها نتوانستند به دانش آموزان خدمات بدهند.  

  • مدارس و دانشگاه‌های شیراز یکشنبه تعطیل است

براساس اعلام مسئولان اداره کل آموزش و پرورش استان فارس و دانشگاه‌های شهر شیراز، مدارس و دانشگاه های این شهر فردا یکشنبه ۲۶ آبانماه تعطیل است.

تمامی مدارس شهر شیراز در ۲ نوبت صبح و عصر فردا تعطیل هستند.

  • مدارس آبادان و خرمشهر یکشنبه تعطیل است

مدارس آبادان و خرمشهر روز یکشنبه ۲۶ آبان ماه به دلیل پدیده وارونگی هوا در ۲ نوبت صبح و عصر تعطیل شدند.

  • مدارس ابتدایی و متوسطه اول البرز فردا تعطیل است

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: مهدهای کودک، پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه اول در تمام شهرستان های این استان فردا یکشنبه تعطیل شد.  در شهرستان‌های طالقان و بخش آسارا استان البرز علاوه بر این مقاطع، مقطع متوسطه دوم نیز تعطیل است. علت تعطیلی مدارس استان البرز برودت هوا و  کاهش دما بر اساس گزارش هواشناسی این استان عنوان شده است.

  • مدارس تهران تعطیل شدند

استاندار تهران اعلام کرد: با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی فردا یک شنبه ۲۶ آبان ماه مدارس مقطع ابتدایی و متوسطه اول در کل استان تهران در دو شیفت صبح و بعداز ظهر تعطیل است.  مقطع تحصیلی متوسطه دوم نیز در مناطق یک، پنج و ۲۲ استان تهران فردا تعطیل است.

دانشگاه شهید بهشتی و واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی نیز روز یکشنبه ۲۶ آبان ماه به دلیل بارش سنگین برف و لغزندگی معابر تعطیل شدند.

منبع: همشهری آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *