کمپانی ایسوس رسما برند AREZ را معرفی کرد

کمپانی ایسوس رسما برند AREZ را معرفی کرد


دقایقی پیش کمپانی ایسوس برند AREZ را برای کارت گرافیک‌های سری AMD Radeon خود معرفی کرد. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

AREZ

برند AREZ برای کارت گرافیک‌های Radeon کمپانی ایسوس

امروز، 28 فروردین ماه، بر شایعاتی که از سوی برند AREZ آمد اشاره‌ای داشتیم. پیشتر در سخت افزار خواندید، شرکت ASUS با معرفی برند AREZ به طور رسمی از برنامه NVIDIA GPP حمایت کرد. همانطور که در این مطلب خواندید، وبسایت VideoCardz مدعی بر این شد که کمپانی ایسوس به دلیل اجرایی کردن برنامه GPP از سوی کمپانی انویدیا، نام تجاری ROG را تنها به کارت گرافیک‌های GeForce GTX اختصاص خواهد داد و نام تجاری دیگر و تازه متولد شده‌ای به نام AREZ را برای کارت گرافیک‌های سری AMD Radeon خود معرفی خواهد کرد. لحظاتی پیش متوجه شدیم که چنین خبری کاملا صحت دارد.

کمپانی ایسوس دقایقی پیش رسما نام تجاری AREZ را معرفی کرد. نام AREZ برای کارت گرافیک‌های AMD Radeon این کمپانی اختصاص یافته است. از سوی دیگر، کمپانی ایسوس نام ROG که مخفف از عبارت آشنای Republic Of Gamers می‌باشد را نیز تنها به کارت گرافیک‌های کمپانی NVIDIA اختصاص داده است. چنین تغییراتی شامل حال دیگر برندهای تجاری این کمپانی نیز شده است. برند تجاری مانند STRIX در میان کارت گرافیک‌های Radeon این کمپانی خواهد ماند اما عضوی از برند ROG نمی باشد و این نام تنها با AREZ همراه خواهد بود. دیگر برندها نیز مانند Dual و یا Turbo نیز از پسوند نامی AREZ برخوردار خواهند بود. این تغییرات نام گذاری تنها برای کارت گرافیک‌های AMD Radeon کمپانی ایسوس است. در قسمتی کمپانی ایسوس اشاره داشت، نام AREZ برگرفته از نام آشنا و قدیمی ARES است.

به صورت خلاصه تنها شاهد تغییرات اسمی از سوی کمپانی ایسوس هستیم و تغییری در نوع ساخت و یا کیفیت محصولات وجود ندارد. در بخشی دیگر کمپانی ایسوس اعلام کرد، محصولات تحت نام تجاری AREZ از ابتدا ماه مِی سال میلادی جاری در بازار عرضه خواهد شد.

منبع: VideoCardz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *