کمپانی کورسیر کیس Carbide SPEC 05 را معرفی کرد

کمپانی کورسیر کیس Carbide SPEC 05 را معرفی کرد


به تازگی کمپانی کورسیر، برند خوش نام تولید کننده کیس، خنک کننده‌ها و تجهیزات جانبی، کیس جدیدی را در مدل Carbide SPEC 05 معرفی کرده است. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

Carbide SPEC 05 یک کیس مشکی رنگ با فرم فاکتور Mit Tower است. طبق مشخصات در دسترس قرار گرفته، این کیس از مادربردهای ATX / MicroATX / Mini-ITX پشتیبانی می‌کند و دارای یک فن 120 میلی‌متری با LED قرمز رنگ از پیش نصب شده است.

پلاستیک، استیل و اکریلیک متریال‌های سازنده این کیس هستند. طراحی بیرونی این کیس مینیمالیستی بوده و درب کناری آن شیشه‌ای است. برای خنک سازی نیز Carbide SPEC 05 دست مصرف کنندگان را باز می‌گذارد تا 6 فن 120 میلی‌متری را درون این کیس نصب کنند. در قسمت پیشتیبانی از واتر کولر، در قسمت جلو می‌توان یک رادیاتور 120 میلی‌متری یا 240 میلی‌متری و در قسمت پشت یک رادیاتور 120 میلی‌متری را نصب کرد. از سوی دیگر، این کیس دارای 7 شکاف توسعه است و از امکان دو درایو 2.5 اینچی و 3 درایو 3.5 اینچی ذخیره سازی HDD یا SSD برخوردار است.

راهکار مدیریت کابل نیز از جمله امکانات قابل اشاره این کیس است. می‌توان کابل‌های خود را پشت سینی کیس عبور داد تا در نهایت بتوان به یک اسمبل تمیز و زیبا دست یافت. در بخش پنل اتصالات دو پورت ورودی و خروجی صدا، یک پورت USB 2 و یک پورت USB 3 به چشم می‌خورد. از سوی دیگر، این کیس از کارت گرافیک‌هایی با طول 37 سانتی‌متر، کولرهای خنک کننده پردازنده با طول 15 سانتی متر و منابع تغذیه با طول 18 سانتی‌متر پشتیبانی می‌کند.

قیمت این کیس 55 یورو است.

منبع: Guru3D

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *