کمپانی AKiTiO از یک جعبه برای کارت های گرافیک اکسترنال رونمایی کرد

کمپانی AKiTiO از یک جعبه برای کارت های گرافیک اکسترنال رونمایی کرد


AKiTiO امروز از یک Box رونمایی کرد، جعبه ای که ظرفیت دو عدد کارت گرافیک را دارد. البته بعید است افرادی که کارهای حرفه ای انجام دهند از چنین محصولی استفاده کنند و دو عدد کارت گرافیک حرفه ای خود را همراه خود جا به جا کنند. کاربران سخت افزارهای حرفه ای معمولا قطعات سیستم خود را همیشه و در کنار هم مورد استفاده قرار میدهند.

 

فضای اشغال شده توسط این جعبه 29.3 در 15.5 در 23.3 سانتی متر است و درون آن دو اسلات PCI-Express 3.0 x16 به چشم میخورد. روی این اسلات ها کارت های باریک با حداکثر طول 22 سانتی متر نصب میشوند. اتصال برق به این وسیله از طریق کابل پاور 3.0 x3 صورت میگیرد. پس از فراهم آوردن مقدمات، این جعبه با یک اتصال سیم بندی شده Thunderbolt 3 که رابط آن USB-C است، سرعت انتقال  40 گیگابیت بر ثانیه را در اختیار کارت ها قرار میدهد. یک فن 120 میلیمتری نیز وظیفه گردش هوا درون این جعبه را بر عهده دارد.

 

Node Duo دو پورت USB دارد. پورت بالایی 15 وات است و پورت پایینی با پشتیبانی از USB PD توانش تا 60 وات میرسد. البته لازم به ذکر است پورت دوم هیچ اتصال درونی USB ندارد و فقط Thunderbolt است. یک خروجی DisplayPort 1.2 استاندارد نیز در کنار سایر پورت ها وجود دارد. درون بسته بندی این محصول که 394.95 دلار قیمت دارد، یک پاور 150 واتی وجود دارد که میتواند برای هر اسلات انرژیی معادل با 25 وات را تأمین کند. کاربر میتواند از یک پاور 230 واتی نیز استفاده کند که در این صورت توان هر اسلات به 75 وات افزایش می باید.

 

منبع TechPowerUp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *