کمپانی CRYORING خنک کننده تمام مسی C7 Cu را برای SSF/ITX ها عرضه کرد

کمپانی CRYORING خنک کننده تمام مسی C7 Cu را برای SSF/ITX ها عرضه کرد


پس از تولید کولرهای تمام مسی Cu توسط CRYORING، این کمپانی اینبار خنک کننده ای با نام C7 Cu تولید کرده است که متخص مادربرد های SFF یا ITX و یا همان مادربردهای کوچک است، با سخت افزار همراه باشید.

C7 Cu که برنده جایزه طراحی نیز شده ، یک خنک کننده بی نقص است که تمام آن از مس ساخته شده است، همین موضوع باعث شده 15 درصد بهتر از خنک کننده هایی عمل کند که از ترکیب قطعات مسی و آلومنیومی ساخته  شده اند. خلاقیتی که توانسته بدون بزرگ کردن ابعاد هیتسینک با بالا بردن عملکرد خود درحالی که اندازه استانداردی دارد پای خود را به سیستم های SFF/ITX باز کند.

مس حدود 2 برابر بیش از آلومینیوم حرارت را انتقال میدهد به همین دلیل است که معمولا لوله های انتقال حرارت و پایین ترین لایه ای که به CPU میچسبد را از این فلز میسازند. در سیستم های SSF/ITX که همواره با محدودیت فضا مواجه هستیم، نیازمند کولری با ابعاد کوچک هستیم که بتواند حرارت را به راحتی دفع کند. پس خنک کننده ای که تمام هیتسینک آن از مس ساخته شده باشد میتواند به عنوان بهترین گزینه برای کاربران ایفای نقش کند.

کاربران هر دو پلتفرم Intel و AMD میتوانند از این  خنک کننده که به همراه یک فن 92 میلیمتری از پیش نصب شده تحویل مشتری میشود، از آن استفاده نمایند. این فن پد های دارد که کاربر هنگام روشن بودن آن، لرزشی احساس نخواهد کرد.

پابه فن طوری طراحی شده که کاملا مناسب سیستم های SFF/ITX باشد. این سیستم ها علاوه بر محدودیت فضا، محدودیت ورود جریان هوای مستقیم را نیز دارند. پایه نصب شده روی هیتسینک به طور هوشمندانه ای طراحی شده تا از 4 طرف آن هوا به داخل کشیده شود و سپس به سمت هیتسینک دمیده شود.

C7 Cu قرار است در اواسط ماه آوریل در آسیا و تا اواخر ماه می تا اوایل ماه ژوئن در آمریکا و اروپا عرضه شود. قیمت این محصول در آمریکا و اروپا 49.95 دلار اعلام شده است.

در ادامه جزئیات دقیق تری از فن و هیتسینک آمده است.

منبع techpowerup

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *