کمپانی EIZO مانیتور 24 اینچی FlexScan EV2430 را عرضه کرد، یک مانیتور همه فن حریف!

کمپانی EIZO مانیتور 24 اینچی FlexScan EV2430 را عرضه کرد، یک مانیتور همه فن حریف!


EIZO اعلام کرد یک مانیتور با بهره وری بالا انرژی با نام FlexScan EV2430 را تولید و عرضه کرده است. نسبت تصویر این نمایشگر 16:10 است و میتواند تصاویر را با رزولیشن 1920×1200 نمایش دهد. با سخت افزار همراه باشید.

 

 

پنل این مانیتور IPS بوده و برای روشنایی تصویر نیز از بک لایت LED استفاده شده است. در این مانتور کاربر میتواند با زاویه 178 درجه تصاویر را با کنتراست 1000:1 مشاهده نماید.

پایه این نمایشگر ارگونومیک است، به طوری که کاربر میتواند ارتفاع آن را 140 میلیمتر تغییر دهد. زاویه نمایشگر نیز 35 درجه به سمت بالا و 5 درجه به سمت پایین قابل تنظیم است.

 

 

بک لایت LED در تصاویر کم نور باعث خستگی چشم در دراز مدت میشود، از این سو EIZO از روش ترکیبی خود استفاده میکند که باعث شده کاربر احساس بهتری هنگام کار با این مانیتور داشته باشد.

تکنولوژی EcoViwe Optimizer به کار رفته در مانیتور فوق در تصاویر تاریک نور پس زمینه را کاهش داده و باعث کاهش مصرف برق نیز شده است.

هچنین EIZO از EcoView در این محصول خود استفاده کرده است. EvoView با توجه به نور محیط، نور زمینه مانتور را تنطیم میکند.

یک سنسور نیز با نام EcoView Sense در این مانیتور وجود دارد که وظیفه خاموش و روشن کردن مانیتور بر عهده اوست. توسط این سنسور کاربر وقتی میز کارش را ترک میکند، مانیتور به صورت خودکار خاموش شده و با بازگشت وی ، مانیتور مجددا روشن میشود. تمامی این خدمات با 12 ولت برق صورت میگیرد که مصرف برق بیشتری را به نمایشگر تحمیل نمیکند.

 

 

در نهایت حالت Paper Mode در این نمایشگر موجوب آن میشود تا هنگام مطالعه صفحات با ضمینه سفید رنگ، مانیتور رنگ آبی را کاهش داده و شبیه به کاغذ واقعی شود. در این حالت کاربر کم تر و دیر تر احساس خستگی خواهد کرد.

منبع Guru3D

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *