کمپانی HIS کارت گرافیک RX 5700 XT IceQ X2 خود را معرفی کرد

کمپانی HIS کارت گرافیک RX 5700 XT IceQ X2 خود را معرفی کرد


کمپانی HIS آماده برای عرضه نسخه سفارشی کارت گرافیک RX 5700 XT خود به بازار است. محصول جدید و تازه‌نفس این کمپانی که تحت عنوان Radeon RX 5700 XT IceQ X2 شناخته می‌شود در بسیاری از بخش‌های گوناگون با نسخه رفرنس پردازشگر یکسان بوده و ویژگی‌های ظاهری خود را دست‌خوش تغییراتی قرار داده است.

RX 5700 XT IceQ X2

ساختار مدار چاپی کارت گرافیک تازه‌نفس فوق توسط کمپانی Pine Group طراحی شده است. از آنجایی که این کمپانی به‌عنوان شرکت مادر دیگر کمپانی‌های فعال درزمینهٔ طراحی و تولید سخت‌افزارهای کارت گرافیک از جمله HIS و XFX به شمار می‌رود، لذا طراحی مدار چاپی محصول RX 5700 XT IceQ X2 از شباهات عینی با کارت گرافیک RX 5700 XT THICC II کمپانی XFX برخوردار بوده و هیچ‌گونه تمایزی را نسبت به یکدیگر پیاده‌سازی نکرده‌اند.

RX 5700 XT IceQ X2

الگوی ساختاری مدار چاپی بر پایه نسخه رفرنس کارت گرافیک انجام پذیرفته و تغییراتی کوچکی در بخش اتصال منبع تغذیه آن صورت گرفته است. طراحی سیستم خنک‌کننده سخت‌افزار نیز از شباهت‌هایی با محصول کمپانی XFX برخوردار می‌باشد، اما پوشش محافظ و صفحه پشتی در استثناء قرار گرفته‌اند. برخلاف محصول کمپانی XFX، پوشش محافظ و صفحه پشتی سیستم خنک‌کننده بر روی پایه‌ای فلزی قرار نگرفته و علامت شیر در حال غرش قابل مشاهده بر روی صفحه پشتی در افزایش زیبایی تأثیرگذار ظاهر شده است.

RX 5700 XT IceQ X2

کارت گرافیک RX 5700 XT IceQ X2 کمپانی HIS از مقادیر فرکانسی یکسان با نسخه رفرنس برخوردار بوده و انتظار می‌رود تا همانند بسیاری دیگر از محصولات مشابه خود در نیمه آگوست سال جاری میلادی روانه بازار شود. از جمله دیگر ویژگی‌های قابل پشتیبانی می‌توان به بایوس دوگانه اشاره کرد.

منبع: TechPowerUP

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *