کمپانی HyperX از ماوس گیمینگ Pulsefire FPS Pro RGB رونمایی کرد

کمپانی HyperX از ماوس گیمینگ Pulsefire FPS Pro RGB رونمایی کرد


HyperX که یکی از زیر مجموعه های کمپانی بزرگKingston Technology به شمار میرود و تولیدات گیمینگ کینگستون را بر عهده دارد، از ماوس Pulsefire FPS Pro RGB رونمایی کرد، همراه سخت افزار باشید.

 

این ماوس با سنسور Pixart 3389 ساخته شده و کلیدهای آن قادراند تا 20 میلیون بار کلیک را تحمل کنند. در این ماوس 6 کلید قابل برنامه ریزی وجود دارد که پروفایل های آن روی چیپست درون ماوس ذخیره میشوند، کاربر میتواند تا 3 پروفایل را روی این تراشه ذخیره کند. طراحی این محصول ارگونومیک بوده و وزن کلی محصول نیز پایین است. توسط یک کلید با انتخاب کاربر، این ماوس میتواند یکی از DPIهای 800 یا 1600 و یا 3200 را داشته باشد که البته DPI ماوس به 16000 نیز میرسد. مدیران HyperX با رونمای این ماوس اعلام کرده اند این کمپانی در نظر دارد محصولات گیمینگ را با پشتیبانی از عملکردهای سفارشی و حرفه ای برای گیمرها عرضه کند. این محصول میتواند بدون ایجاد خستگی برای کاربر، مدت زیادی زیر دست گیمرها خدمت رسانی کند.

 

نرم افزار NGenuity امکان مدیریت کلیدهای سفارشی، DPI ماوس و امکانات RGB رابه کاربر خواهد داد. کاربران میتوانند با این نرم افزار LEDهای مخفی شده پشت لوگوی HyperX و LED های اطراف wheel ماوس را کنترل کنند.

قیمت این ماوس که در ادامه جزئیات بیشتری از آن به چشم میخورد 59.99 دلار تعیین شده و از طریق شبکه توزیع HyperX به دست خرده فروشان خواهد رسید. این محصول 2 سال گارانتی بازگشت خواهد داشت.

                                             

منبع TechPowerUp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *