کمپانی InWin از کیس جدید 915 E-ATX رونمایی کرد

کمپانی InWin از کیس جدید 915 E-ATX رونمایی کرد


InWin یکی از تولیدکنندگان خلاق در طراحی کیس های کامپیوتر به شمار میرود که امروز شاهد رونمایی از کیس 915 E-ATX از سوی این کمپانی هستیم، همراه سخت افزار باشید.

 

منحی های عقب و جلو این محصول اولین چیزی هستند که هنگام مشاهده کیس، نظر شما را به خود جلب میکنند. در عقب این کیس فضایی ایجاد شده تا به کمک آن بتوان کابل ها را هرچه بهتر مدیریت کرد. سه فن 140 میلیمتری که پس از خاموش شدن کامپیوتر، 15 ثانیه بعد خاموش میشوند هم وظیفه خارج کردن هوای گرم درون کیس را دارند. اتصالات پنل کیس شامل یک USB 3.1 Gen 2 Type-C و دو USB 3.0 و یک جک 3.5mm میشود. درون این کیس را میتوان با 9 فن یا 4 رادیاتور برای خنک سازی، تجهیز نمود. یک فیلتر مغناطیسی گرد و غبار  که ذرات معلق در هوا را به خود جذب میکند، کمک میکند به راحتی گرد و خاک کیس پاک شود.

 

استفاده از مواد با کیفیت و تکنیک های تولید، باعث شده محصول از دیگر کیس ها متمایز گردد. این کیس درونش پیداست و مکانیزمی اعمال شده تا حتی پس از برداشتن شیشه های دوطرف، این شیشه ها به زمین نیفتند. همچنین بدنه درونی کیس نیز از فولاد SECC با قدرت بالا ساخته شده است. 915 E-ATX با 13 برنامه از پیش تعریف شده برای RGB عرضه شده است که از طریق یک کلید در بالا قابل تغییر است. اتصال نوار LED به وسیله یک رابط 3 پینی صورت میپذیرد و به 5 ولت برق نیاز دارد. عملکر این LEDها به گونه است که از آنها میتوان برای یک هشدار دهنده حرارتی درون کیس نیز استفاده کرد. فضایی که برای هارد در نظر گرفته شده شامل 13 درایو 2.5 اینچی یا 9 درایو 2.5 اینچی به همراه چهار 3.5 اینچی است. کارت های 410 میلیمتری نیز درون این کیس به راحتی قرار میگیرند علاوه بر این که میتوان کارت ها را به صورت عمودی هم درون این کیس نصب کرد.

منبع TechPowerUp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *