کمپانی Mistel از سری پاورهای بدون فن Vision MX با امکانات RGB رونمایی کرد

کمپانی Mistel از سری پاورهای بدون فن Vision MX با امکانات RGB رونمایی کرد


کمپانی Mistet را بیشتر با کیبوردهای حرفه ای میشناسیم، اما این تولید کننده در Computex 2018 با معرفی Vision MX اعلام کرد به جمع تولید کنندگان پاور خواهد پیوست. Vision MX بدون فن است و از امکانات RGB نیز بهره مند میباشد. محصول جدید Mistel موفق به دریافت گواهی نامه 80 Plus Platinum شده و با توان های 550 و 650 وات عرضه میشود. همراه سخت افزار باشید.

 

تمام بدنه این پاور حفره حفره است که در واقع هوا از همه قسمت های آن میتواند به راحتی عبور کند. البته به نظر میرسد کاربر میتواند یک فن با ضخامت 15 میلیمتر را نیز درون پاور جای دهند.Mistel جزئیات بیشتری از این پاور منتشر نکرده ولی با این حال به نظر میرسد در طراحی این پاور از یک ریل 12 ولتی استفاده کرده است. این پاور تمام ماژولار بوده و نیاز گیمر برای تأمین برق مناسب جهت 3 عدد کارت گرافیک را برطرف میکند. در کنار اتصال ATX 24 پین، دو عدد EPS 4+4 پین وجود دارد. 4 عدد پورت پاور SATA هم برای تأمین برق درایوهای ذخیره سازی در نظر گرفته شده است.

 

 

برای امکانات RGB یک کابل استاندارد ARGB تعبیه شده که با اتصال به مادربرد، با دیگر اجزای RGB درون کیس همگام میشود. این کمپانی در نظر دارد پاورهای بدون فن دیگری را در سال 2018 عرضه کند که 1000 و 1250 وات توان دارند.

 

منبع TechPowerUp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *