کمپانی MSI تصاویر بیشتری از کارت گرافیک RX 5700 XT EVOKE خود را منتشر کرد

کمپانی MSI تصاویر بیشتری از کارت گرافیک RX 5700 XT EVOKE خود را منتشر کرد


با نزدیک‌تر شدن به تاریخ عرضه رسمی نسخه‌های سفارشی از کارت گرافیک Radeon RX 5700 XT، معرفی محصولات جدید و عرضه جزئیات فراتر در رابطه با آن‌ها بسیار مورد انتظار می‌باشد. سخت‌افزار فوق در این نسل سر و صدای بسیاری را به پا کرده و با اینکه هنوز چندین روز به تاریخ عرضه رسمی آن مانده است، اطلاعات گسترده‌ای در خصوص مدل‌ها و برندهای مختلف در سطح شبکه گسترده وب گسترش پیدا کرده‌اند. کمپانی MSI نیز در بین توسعه‌دهندگان نسخه سفارشی از کارت گرافیک فوق به چشم خورده و اگرچه تاکنون اطلاعاتی در خصوص محصولات گوناگون این شرکت منتشر شده‌اند، اما جزئیات محصول مورد انتظار ام‌اس‌آی، یعنی RX 5700 XT EVOKE هنوز به‌صورت رسمی در دسترس قرار نگرفته‌اند.

RX 5700 XT EVOKE

کمپانی ای‌اس‌ای در جدیدترین اقدام تصاویر تیزری را از محصول تازه‌نفس و منحصر به فرد خود برای رسانه‌هایی همچون Guru3D ،Igor Lab ،Techpowerup و TweakTown ارسال و اجازه انتشار آن‌ها را نیز داده است. کارت گرافیک RX 5700 XT EVOKE در نگاه اول با تعداد دو فن 90 میلی‌متری Torx و سیستم خنک‌کننده فلزی، احساس محصولات افسانه‌ای لایتنینگ را در مخاطب القاء می‌کنند. ساختمان سیستم خنک‌کننده می‌تواند در قالب ساختاری یکپارچه و فلزی با جلایی طلایی رنگ معرفی شود. کارت گرافیک مورد بحث میزان انرژی مورد نیاز خود را از طریق یک جفت درگاه 8 و 6 پین تأمین کرده و به نظر می‌رسد که از تعداد سه درگاه خروجی تصویر DP و یک درگاه HDMI برخوردار باشد.

RX 5700 XT EVOKE

اگرچه کمپانی ام‌اس‌ای جزئیات محصول خود را همراه با تصاویر برای رسانه‌های فوق ارسال نکرده است، اما با توجه به پیشینه کمپانی ای‌ام‌دی در امکان افزایش حداقل 50 مگاهرتزی فرکانس پایه شتاب‌دهنده‌های خود، انتظار می‌رود تا این موضوع در مورد محصول RX 5700 XT EVOKE نیز صادق بوده و کارت گرافیک فوق از 50 مگاهرتز فرکانس بیشتر نسبت به نسخه مرجع خود برخوردار باشد. تاریخ عرضه سخت‌افزار زیبا و منحصر به فرد مورد بحث پانزدهم آگوست سال جاری میلادی اعلام شده است.

RX 5700 XT EVOKE

منبع: Guru3D

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *