کمپانی Transcend اس اس دی های NVMe ویژه Mac را منتشر کرد

کمپانی Transcend اس اس دی های NVMe ویژه Mac را منتشر کرد


کمپانی مشهور Transcend که یک کمپانی شناخته شده در تولید درایوهای ذخیره سازی اطلاعات به شمار میرود و کاربران ایرانی نیز به خوبی با محصولات آن آشنا هستند از سری محصولات با برند JetDrive 855/850 رونمایی کرد، سخت افزار را همراهی بفرمایید.

 

Transcend امروز از SSDهایی رونمایی کرد که یکی آن ها از 4 مسیر PCIe Gen3 استفاده میکند. SSDهای نوع JetDrive 850 میتوانند حداکثر 1600 مگابایت در ثانیه اطلاعات را خوانده و تا 1300 مگابایت در ثانیه اطلاعات را بنویسند. این SSDها از تراشه های نوع NAND 3D ساخته شده اند. همچنین درایوهای نوع JetDrive 855 با یک صفحه آلومینیومی براق پوشش داده شده اند. هر دو مدل این درایوها قابل استفاده از دستگاه های MacBook Air، Mac Book Pro، Mac mini و Mac Pro هستند.

 

تکنولوژی Thunderbolt را همراه خود داشته باشید

درایوهای JetDrive 855 به عنوان Storage Media برای کاربران در نظر گرفته شده است. این درایوها میتوانند با سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه اطلاعات را جا به جه کنند. طراحی آن ها نیز مانند Mac ساده و شکیل انجام گرفته است.

نظارت برعملکرد درایو

کاربران با نرم افزار Exclusive JetDrive Toolbox میتوانند از سالم بودن درایو خود اطمینان حاصل کنند و از خرابی احتمالی درایو در آینده مطلع گردند. جهت دانلود این نرم افزار کاربران باید به سایت Transcendمراجعه کنند.

حافظه های JetDrive 855 و JetDrive 850 در ظرفیت های 240 و 480 گیگابایتی تولید شده اند و با 5 سال گارانتی تحویل مشتری خواهند شد.

 

منبع TechPowerUp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *