کورسیر کیس Carbide 175R RGB را معرفی کرد؛ خوش قیمت و زیبا

کورسیر کیس Carbide 175R RGB را معرفی کرد؛ خوش قیمت و زیبا


به تازگی کمپانی کورسیر (Corsair)، تولید کننده قطعات جانبی کامپیوتر، یک کیس جدید را معرفی کرده است. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

Carbide 175R RGB

کمپانی کورسیر با معرفی Carbide 175R RGB لیست محصولات خود را گسترش داده است. این کیس تازه معرفی شده دارای ویژگی‌های شناخته شده در مدل 100R و 275R از سوی همین شرکت می‌باشد. از جمله ویژگی‌های قابل توجه این کیس می‌توان به نورپردازی RGB با LED‌های تعبیه شده همراه با قابلیت شخصی سازی، بدنه فلزی مسطح و درب شیشه‌ای برای دید مستقیم به قطعات اشاره داشت. این کیس با قیمت 60 دلار روانه بازار خواهد شد. در قسمت جلو محصول یک لوگو شرکت کورسیر با قابلیت نورپردازی قرار دارد که به خودی خود مسبب زیبایی برای این محصول شده است.

این کیس در قسمت جلو دارای یک فن 120 میلی‌متری از پیش نصب شده است که نورپردازی RGB دارد. افزون بر این، دو عدد فن دیگر را نیز می‌توان به صورت دلخواه بر روی این کیس در قسمت جلو نصب کرد. در قسمت سقف از 2 فن‌ در سایز 120 میلی متری و 140 میلی متری پشتیبانی می‌شود. در قسمت پشت نیز می‌توان یک فن 120 یا 140 را نصب کرد. از تمام مشخصات گفته شده می‌توان بدون دیدن مشخصات فنی نتیجه گرفت کیس Carbide 175R RGB از رادیاتورهای 120 میلی متری تا 360 میلی متری پشتیبانی می کند.

افرادی که قصد تهیه این کیس را دارند می بایست توجه کنند Carbide 175R RGB از کارت های گرافیک با حداکثر طول 330 میلی متر، پاور با طول 180 میلی متر و نهایتا از کولرهای بادی (Air Cooler) با ارتفاع 160 میلی متری پشتیبانی می کند. به صورت مشترک از دو درایور 3.5 اینچی و دو درایو 2.5 اینچی پشتیبانی می شود. در قسمت پشت نیز 7 اسلات توسعه وجود دارد. کیس Carbide 175R RGB در حاضر عرضه شده و قابل تهیه است.

منبع: TechPowerUp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *