کولرمستر با خنک کننده‌های پردازنده جدید خود در کامپیوتکس امسال شگفتی آفرید

کولرمستر با خنک کننده‌های پردازنده جدید خود در کامپیوتکس امسال شگفتی آفرید


کمپانی کولرمستر امسال از جدیدترین محصولات خود در خلل نمایشگاه کامپیوتکس رونمایی کرد. این کمپانی به تازگی از سری جدید خنک کننده‌های پردازنده خود نیز رونمایی کرده که در میان آنها یک خنک کننده ترموالکتریکی نیز دیده می‌شد. در ادامه مطلب با سخت افزار همراه باشید.

کولرمستر

افسانه همیشه پایدار باقی خواهد ماند. کمپانی کولر مستر در نمایشگاه کامپیوتکس نسخه جدیدی از خنک کننده بادی Hyper 212 را معرفی کرد. در این نسخه یک فن 25 درصد بزرگتر از نسخه Hyper 212 EVO بکار رفته است. از سوی دیگر در مدل Hyper 212 EVO چهار لوله انتقال حرارتی وجود داشت اما کولر مستر در این کولر پنج لوله انتقال حرارتی را همراه کرده که در نتیجه Hyper 212 جدید توانمدتر برای انتقال حرارت می‌کند. از طرفی دیگر کمپانی کولرمستر به مصرف کنندگان این اطمینان را می‌دهد که Hyper 212 موجب اشغال شدن فضای حافظه‌های اصلی RAM نخواهد شد. افزون بر این، فن این کولر نوپردازی RGB را دارد که قابلیت شخصی سازی را دارد.

کولرمستر

همچنین کولرمستر از یک خنک کننده مایع AIO شفاف نیز رونمایی کرد. با طراحی جدیدی که در ساخت این کولر خنک کننده مایع بکار رفته است، کولر علاوه بر ارائه کارایی بالا به دارندگان این امکان را می‌دهد که عملکرد پمپ را مشاهده کنند. پمپ این واترکولر از نوپردازی RGB برخوردار بوده که قابلیت آدرس‌دهی را نیز دارد. افزون بر این مشخصات، این خنک کننده از یک جفت فن 120 میلی‌متری MasterFan ARGB برخوردار است. نوپردازی پمپ و فن‌های این واترکولر با اتصال هدر قابلیت تنظیم و شخصی سازی را دارند.

کولرمستر

علاوه بر این، کولرمستر از اولین خنک کننده مایع ترموالکتریکی جهان نیز رونمایی کرد. این واتر کولر با نوآوری خود، دمای کولانت در حال جریان را تا نزدیک به انجماد برده که در نتیجه این کولر قدرت بسیار بالایی در خنک سازی پردازنده خواهد داشت. پمپ این خنک کننده قدرتمند از آلومینوم ساخته شده و از قابلیت نوپردازی ARGB نیز برخوردار است. دارندگان این خنک کننده نیز می‌توانند نورپردازی را به راحتی تحت نرم‌افزار انحصاری این کمپانی شخصی سازی کنند. با این حال، این واتر کولر ترموالکتریکی می‌تواند یکی از گزینه‌های بسیار خوب برای اورکلاکرها باشد.

منبع: Guru3D

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *