کولرمستر خنک کننده MA620P را برای AMD Threadripper تولید کرد

کولرمستر خنک کننده MA620P را برای AMD Threadripper تولید کرد


کولرمستر امروز دو کولر از سری کولرهای MasterAir با مدل MA620P و MA621P تولید کرد. کولر هایی مبتنی بر هوا که  عملکرد برخی خنک کننده های مایع را پشت سر گذاشته است، با سخت افزار همراه باشید.

بدنه این کولر از ترکیب دو هیتسینک با تکنولوژی CDC 2.0 ساخته شده است و کولرمستر برای فن این خنک کننده ، از دو فن MasterFan MF120R RGB استفاده کرده است.

کولر قدرتمندی که امروز توسط این کمپانی بزرگ معرفی شد میتواند از پس پردازنده های 200 واتی برآید و کاربر میتواند به اختیار خود یک کولر دیگر را روی آن سوار کند. امکانات RGB به کاربر  این امکان را میدهد تا با چند کلیک تنظیمات نورپردازی را اعمال کند، البته میتوان با تنظیمات مادربرد نیز این سفارشی سازی را انجام داد. این خنک کننده با مادربردهای MSI، Asus، Gigabyte و ASRock سازگاری کامل دارد و میتوان از داخل بایوس این مادربرد ها به راحتی امکانات RGB کولر را سفارشی کرد.

MA621P، این مدل یک نمونه از کولر MA620P است که برای پردازنده های AMD Threadripper ساخته شده است و منحصرا روی سوکت TR4 نصب میشود. هر دو کولر به جز در قسمت سوکت کاملا شبیه یکدیگر بوده و تفاوتی از نظر کارایی و امکانات ندارند.

MA620P TUF Edition، کولرمستر این خنک کننده را با همکاری ایسوس و برای مادربردهای TUF Gaming ساخته است. تفاوت این کولر که در ادامه نام خود TUF Edition را به همراه دارد، تنها در ظاهر آن است که با پوسته مادربردهای TUF Gaming ایسوس همخوانی داشته باشد.

قیمت هر یک از این سه کولر  79.99 یورو تعیین شده است.

منبع Guru3D

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *