کولر مستر خنک کننده های ML240R RGB و ML120R RGB را معرفی کرد

کولر مستر خنک کننده های ML240R RGB و ML120R RGB را معرفی کرد


کمپانی Cooler Master خنک کننده هایی مبتنی بر مایع ساخت که توسط ASUS و MSI و ASRock تایید شده اند، نام این دو خنک کننده ML240R RGB  و  ML120R RGBمیباشد، با سخت افزار همراه باشید.

روی این دو خنک کننده فن MF120R ARGB نصب شده است که توسط نرم افزار و یا کنترل دستی قادر است تا 16.7 میلیون رنگ را با LED های RGB خود بسازند.

MasterLiquid ML240R RGB  و  MasterLiquid ML120R RGBکاملا توسط متخصصان Cooler Master طراحی شده است تا یک محصول حرفه ای برای کاربران حرفه ای باشد. پمپ های دوگانه طوری در این محصولات قرار گرفته اند تا مسیر خروجی مایع که وظیفه خنک سازی CPU را دارد کاملا از مسیر ورودی رادیاتور جدا باشد.

برای نورپردازی هیچ چیزی در این محصولات کم نخواهید داشت. RGB های قابل سفارشی سازی به گونه ای هستند تا در صورتی که امکانات RGB توسط سیستم پشتیبانی نشود بتوانید آن ها را آن گونه که میخواهید برنامه ریزی کنید.

نرم افزار MasterPlus+ Lighting

این نرم افزار برای کنترل سرویس های RGB در محصولات Cooler Master است، که به گفته Cooler Master قرار است تا ماه می در دسترس کاربران قرار گیرد. با این حال کاربران میتوانند با مادربردهای سازگار با این محصولات از امکانات RGB آنها استفاده کنند.

جهت بررسی سازگای این محصولات با مادر بردهای شرکت ASUS روی این لینک کلیک کنید.

جهت بررسی سازگای این محصولات با مادر بردهای شرکت MSI روی این لینک کلیک کنید.

جهت بررسی سازگای این محصولات با مادر بردهای شرکت ASRock روی این لینک کلیک کنید.

منبع guru3d

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *