کولر مستر واتر کولر ML360R را معرفی کرد؛ یک انتخاب زیبا و کارآمد

کولر مستر واتر کولر ML360R را معرفی کرد؛ یک انتخاب زیبا و کارآمد


کمپانی کولر مستر به تازگی یک واتر کولر جدید را در مدل ML360R معرفی کرده است. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

ML360R

کمپانی کولر مستر به تازگی اولین واتر کولر AIO خود با رادیاتور 360 میلی‌متری را معرفی و عرضه کرده است که با قیمت 159.99 دلار در دسترس است. از نکات کلیدی این واتر کولر می‌توان به وجود LED هایی با نورپردازی RGB بر روی فن‌ها و بلاک واتر کولر اشاره داشت. نورپردازی حاصل از این LED ها از قابلیت شخصی سازی و هماهنگ کردن نیز برخوردار است.

واتر کولر MasterLiquid ML360R RGB از سوی کمپانی کولر مستر از طراحی جدیدی برای پمپ واتر کولر، بکارگیری دوازده LED با نورپردازی RGB و قابلیت آدرسی دهی و بکارگیری هشت LED با نورپردازی RGB دیگر، برای هر کدام از فن‌ها برخوردار می‌باشد. مصرف کنندگان می‌توانند به راحتی هر نورپردازی هر کدام از LED ها را که از 16.7 میلیون رنگ پشتیبانی می‌‎کنند را با نرم‌افزار انحصاری کمپانی کولر مستر (+MasterPlus) یا نرم‌افزارهای مربوط به نورپردازی مادربردها، شخصی سازی کنند.

همچنین این واتر کولر از یک کنترلر جدید برای LED ها و یک اسپلیتر پنج به یک برخوردار می‌باشد. از دیگر مشخصات این محصول جدید کمپانی کولر مستر، به کارآمدی پمپ برای ارائه نهایت کارایی، دوام بالای هر کدام لوله‌ها و کیفیت ساخت بالا نیز اشاره داشت. همانطور که اشاره شد، واتر کولر MasterLiquid ML360R RG با قیمت 159.99 دلار عرضه شده است.

منبع: Guru3D

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *