کیس View 32 TG RGB Edition از سوی کمپانی ThermalTake معرفی شد

کیس View 32 TG RGB Edition از سوی کمپانی ThermalTake معرفی شد


کمپانی ThermalTake به تازگی کیس View 32 TG RGB Edition را معرفی کرده است. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

View 32 TG RGB Edition

کیس Mid Tower جدیدی کمپانی ترمال‌تک View 32 TG RGB Edition نام دارد. در چهار قسمت جلو، سقف، درب سمت چپ و راست این کیس از شیشه‌های 4 میلی‌متری حرارت دیده استفاده شده است. به گفته کمپانی این شیشه‎‌ها در مقابل شکستگی مقاوم هستند.

از مشخصات قابل توجه این کیس می‌توان به سه فن خنک کننده از پیش نصب شده در داخل این کیس اشاره داشت. این سه فن دارای نورپردازی RGB هستند که کنترل نورپردازی دستی این فن‌ها و دیگر فن‌های RGB در این کیس، توسط یک کلید در سقف این کیس امکان پذیر است. این کنترل نورپردازی به پنح حالت نورپردازی مختلف منتهی می‌شود.

در قسمت عقب کیس می‌توان یک فن 120 میلی‌متری را نصب کرد. از سوی دیگر در قسمت سقف دو فن 120 میلی‌متری و در قسمت جلو می‌توان سه فن 120 میلی‌متری را نصب کرد. علاوه بر این، امکان نصب واتر کولر با رادیاتور 360 میلی‌متری در قسمت جلویی این کیس وجود دارد. همچنین می‌توان خنک کننده‌های بادی پردازنده با ارتفاع 16 میلی‌متر را نیز در داخل این کیس نصب کرد. در بخشی دیگر از مشخصات این کیس ذکر شده است، در صورت عدم نصب محفظه HDD در این کیس می‌توان تا دو کارت گرافیک به طول 40 سانتی‌متر را نیز اسمبل کرد. در قسمت فضای موجود برای منبع تغذیه، می‌توان پاورهایی با حداکثر طول 22 سانتی متر را نیز نصب کرد.

به اعلام کمپانی سازنده، کیس View 32 TG RGB Edition در حال حاضر آماده عرضه است. قیمت تمام شده این کیس تا به حال مشخص نشده است.

منبع: TechPowerUp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *