گیمینگ با قیمت مناسب و قدرت بالا با سری GTX 1650 ایسوس

گیمینگ با قیمت مناسب و قدرت بالا با سری GTX 1650 ایسوس


گاهی اوقات بنا به دلایلی ممکن است گیمرها نخواهند بیش از توان خود برای خرید کارت گرافیک مناسب گیمینگ هزینه کنند. اما یک گیمر هرگز دست از بازی نخواد کشید و در مواقعی که بودجه بالا تامین نشود، به طبع مجبور خواهد بود تا از گرافیک هایی با تراشه میانرده استفاده کند.

  GTX 1650 ایسوس  

ایسوس برند نخست گیمینگ در جهان، برای گیمرهایی با بودجه بسیار محدود، کارت گرافیک های سری GeForce GTX 1650 را به بهترین حالت ممکن مناسب با بازی در تفکیک پذیری 1080p طراحی و تولید نموده است.

همانطور که می دانید پس از معرفی کارت گرافیک های سری GeForce GTX 1660، شرکت NVIDIA تراشه جدید و مقرون به صرفه GTX 1650 را نیز در دسترس تولید کنندگان سخت افزار قرار داد. ایسوس برای گیمرهایی با بودجه بسیار محدود و یا کسانی که قصد ارتقا در آینده را دارند، تراشه GTX 1650 را با مدل های ROG STRIX، Dual و Phoenixعرضه نموده است که در ادامه به توضیحاتی در مورد این سه سری جدید خواهیم پرداخت:

  GTX 1650 ایسوس  

ROG STRIX، بهترین و قدرتمند ترین در سریGTX 1650

کارت گرافیک های ROG STRIX  به کاربر کنترل همه جانبه کارایی را با نرم افزار GPU Tweak II می بخشند. به دلیل خنک کننده بی نقص DirecCU II  و فن های لبه دار و تولید در خط تولید تمام خودکار Auto-Extreme ایسوس، به سادگی می توانید از کارت گرافیک ROG STRIX GeForce GTX 1650 خود فرا تر از فرکانس پایه، کارایی را به اختیار خود بگیرید و از عملکرد بسیار خنک و ساکت کارت گرافیک در گیمینگ لذت ببرید.

  GTX 1650 ایسوس  

Dual، دو فن و دوام کامل

سری Dual، معمولاً در ادامه دهنده سری گیمینگ ایسوس هستند. در این سری سعی شده تا حداکثر توان عملیاتی کارت گرافیک در مقایسه با هزینه انجام شده، در اختیار کاربر قرار گیرد. دو فن با گواهی IP5X، و ساخته شده در خط تولید تمام خودکار از ویژگی اصلی این سری می باشد. در انتها نیز ایسوس 144 ساعت آزمون های سخت گیرانه پایداری را برای سری Dual اجرا کرده تا محصولی با دوام و ماندگار در اختیار مصرف کننده نهایی قرار گیرد.

  GTX 1650 ایسوس  

سری Phoenix، قدرت کامل در ابعاد کوچک

شاید از جمله کسانی باشید که دوست دارید کیس گیمینگ خود را همه جا با خود حمل کنید. سری Phoenix با فرم فاکتور کوچک عرضه شده تا در کیس های Mini-ITX به سادگی جای گیرد. برای خنک سازی نیز یک فن با گواهی ضد نفوذ IP5X در نظر گرفته شده تا از این کارت گرافیک در برابر ورود گرد و غبار مراقبت کند.

سری جدید GeForce GTX 1650 ایسوس به زودی در بازار کشور عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *